دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر فرزانه برهانیان

دکتر فرزانه برهانیان

تخصص کودکان و نوزادان

اصفهان

کد نظام پزشکی

31826

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب هشت بهشت غربی

آدرس:

اصفهان، خیابان هشت بهشت غربی، مجتمع فردوس، طبقه 3

تلفن:03132666261

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرزانه برهانیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فرزانه برهانیان
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب هشت بهشت غربی
اصفهان - اصفهان، خیابان هشت بهشت غربی، مجتمع فردوس، طبقه 3


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرزانه برهانیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرزانه برهانیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرزانه برهانیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرزانه برهانیان چقدر است؟
هزینه ویزیت فرزانه برهانیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه برهانیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرزانه برهانیان کجا است؟
دکتر فرزانه برهانیان 1 مطب در مطب هشت بهشت غربی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرزانه برهانیان را ببینید.
+
آیا دکتر فرزانه برهانیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه برهانیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرزانه برهانیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرزانه برهانیان متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرزانه برهانیان چه زمانی است؟
دکتر فرزانه برهانیان از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه برهانیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرزانه برهانیان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فرزانه برهانیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرزانه برهانیان 0 از 5 است.
درباره دکتر فرزانه برهانیان


دکتر فرزانه برهانیان dr farzaneh borhanian از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان اصفهان هستند. مطب دکتر فرزانه برهانیان در اصفهان، خیابان هشت بهشت غربی، مجتمع فردوس، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرزانه برهانیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132666261 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرزانه برهانیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرزانه برهانیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرزانه برهانیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرزانه برهانیان متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرزانه برهانیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.