%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

کد نظام پزشکی

129030

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب فرمانیه

آدرس:

تهران، فرمانیه، ضلع جنوبی بلوار اندرزگو، نبش عبدالهی جنوبی. ساختمان پارسیان. طبقه 5. واحد 35

تلفن:02122689346

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سمیرا مصباح را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سمیرا مصباح بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سمیرا مصباح را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سمیرا مصباح نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سمیرا مصباح در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سمیرا مصباح چقدر است؟
هزینه ویزیت سمیرا مصباح با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سمیرا مصباح می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سمیرا مصباح کجا است؟
دکترسمیرا مصباح مطب فرمانیه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سمیرا مصباح، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سمیرا مصباح امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سمیرا مصباح در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سمیرا مصباح در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سمیرا مصباح متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سمیرا مصباح چه زمانی است؟
دکتر سمیرا مصباح از روز شنبه 12 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سمیرا مصباح در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سمیرا مصباح چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر سمیرا مصباح رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سمیرا مصباح 5 از 5 است.

درباره دکتر سمیرا مصباحدکترسمیرا مصباح dr samira mesbah از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر سمیرا مصباح در تهران، فرمانیه، ضلع جنوبی بلوار اندرزگو، نبش عبدالهی جنوبی. ساختمان پارسیان. طبقه 5. واحد 35 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سمیرا مصباح می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122689346 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سمیرا مصباح و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سمیرا مصباح هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سمیرا مصباح فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سمیرا مصباح متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سمیرا مصباح مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.