%۱۰۰
پیشنهاد(از ۲۹ کاربر)

کد نظام پزشکی

۴۰۶۴۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص تصویربرداری (رادیولوژی)

اطلاعات مطب بلوار چمران

آدرس:

شیراز، بلوار چمران، بلوار نیایش، نبش کوچه 1، مجتمع پزشکی نیایش، رادیولوژی و سونوگرافی دکتر نعمت الهی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا نعمت الهی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا نعمت الهی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۲۹ کاربر)

%۱۰۰
۲۹ کاربر از ۲۹ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۵ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۸ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۸ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۸ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار چمران
دکتر محمدرضا نعمت الهی
دکتر محمدرضا نعمت الهی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا نعمت الهی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا نعمت الهی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا نعمت الهی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا نعمت الهی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا نعمت الهی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا نعمت الهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا نعمت الهی کجا است؟
دکتر محمدرضا نعمت الهی 1 مطب در مطب بلوار چمران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدرضا نعمت الهی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا نعمت الهی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا نعمت الهی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا نعمت الهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا نعمت الهی متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا نعمت الهی چه زمانی است؟
دکتر محمدرضا نعمت الهی از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا نعمت الهی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا نعمت الهی چقدر است؟
تا کنون 29 نفر به دکتر محمدرضا نعمت الهی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا نعمت الهی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا نعمت الهیدکتر محمدرضا نعمت الهی dr mohammadreza nematollahi از دکترهای متخصص تخصص تصویربرداری (رادیولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر محمدرضا نعمت الهی در شیراز، بلوار چمران، بلوار نیایش، نبش کوچه 1، مجتمع پزشکی نیایش، رادیولوژی و سونوگرافی دکتر نعمت الهی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا نعمت الهی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136540039-07136540035-09174231346 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا نعمت الهی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا نعمت الهی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا نعمت الهی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا نعمت الهی تخصص تصویربرداری (رادیولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص تصویربرداری (رادیولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا نعمت الهی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.