%94
پیشنهاد(از 78 کاربر)

درباره‌ی پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب ارائه می شود:

لاپاراسکوپی

Dr keyhan chuback

Obstetrician 

And Gynacologist

Infertility 

Laparoscopic surgery 

Clinic address 

کد نظام پزشکی

19607

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان قصرالدشت

آدرس:

شیراز، خیابان قصرالدشت، رحمت آباد،نبش کوچه 47 ، ساختمان بزرگمهر، طبقه 2

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر کیهان چوبک را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر کیهان چوبک بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 78 کاربر)

%94
73 کاربر از 78 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  8 نفر
 • 15-45 دقیقه
  12 نفر
 • 45-90 دقیقه
  13 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  45 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان قصرالدشت
ملاحظات

پذیرش فقط با نوبت قبلی انجام میشود.

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد .

بیماران محترم توجه نمایید، مراجعات مربوط به معاینه پیش از ازدواج در مطب پذیرفته نمی شوند.

دکتر کیهان چوبک
دکتر کیهان چوبک

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر کیهان چوبک را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر کیهان چوبک نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر کیهان چوبک در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر کیهان چوبک چقدر است؟
هزینه ویزیت کیهان چوبک با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر کیهان چوبک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر کیهان چوبک کجا است؟
دکترکیهان چوبک مطب خیابان قصرالدشت مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر کیهان چوبک، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر کیهان چوبک امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر کیهان چوبک در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر کیهان چوبک در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر کیهان چوبک متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر کیهان چوبک چه زمانی است؟
دکتر کیهان چوبک از روز شنبه 12 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر کیهان چوبک در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر کیهان چوبک چقدر است؟
تا کنون 78 نفر به دکتر کیهان چوبک رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر کیهان چوبک 5 از 5 است.

درباره دکتر کیهان چوبکدکترکیهان چوبک dr keihan choobak از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر کیهان چوبک در شیراز، خیابان قصرالدشت، رحمت آباد،نبش کوچه 47 ، ساختمان بزرگمهر، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر کیهان چوبک می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136276208 , 07136276022 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر کیهان چوبک و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر کیهان چوبک هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر کیهان چوبک فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر کیهان چوبک متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر کیهان چوبک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.