دکتر سرور نقدی

دکتر سرور نقدی

تخصص گوش، حلق و بینی

اصفهان

کد نظام پزشکی

34999
%100
پیشنهاد(از 9 کاربر)

درباره‌پزشک

دارای بورد تخصصی

جراحی پلاستیک بینی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب داروخانه سپاهان، مجتمع سپاهان، بلوک 3

تلفن:03132226095

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سرور نقدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سرور نقدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 9 کاربر)

%100
9 کاربر از 9 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

محمد رضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوش برخورد و با حوصله گوش میکردن به حرفای بیمار در مورد نتیجه فعلا تحت درمانم و نظری نمیتونم بدم زوده تشکر

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی..

طیبه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار وجدان کاری دارند و نسبت به بیمار تعهد اخلاقی دارند فقط دنبال پول گرفتن از بیمار نیستند. خیلی باسواد هستند و در روش های درمانی خلاق، به داروهای جدید اشراف دارند، معاینه کامل انجام می دهند، خوش برخورد هستند، برای بیمار وقت می گذارند و دلسوز هستند. زمانی من به ایشان مراجعه کردم از مراجعه کردن به دکتر ناامید بودم اینقدر که بیمار را دنبال آزمایشهای بی مصرف می فرستند. در حالیکه ایشان درمان جدیدی به من ارائه کردند. در مجموع بسیار قابل اعتماد هستند.

نصرت بیگم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوب بودند.

نصرت بیگم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوب بودند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سرور نقدیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سرور نقدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سرور نقدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سرور نقدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سرور نقدی چقدر است؟
هزینه ویزیت سرور نقدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سرور نقدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سرور نقدی کجا است؟
دکتر سرور نقدی 1 مطب در مطب خیابان آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سرور نقدی را ببینید.
+
آیا دکتر سرور نقدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سرور نقدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سرور نقدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سرور نقدی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سرور نقدی چه زمانی است؟
دکتر سرور نقدی از روز دوشنبه 1 اسفند بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سرور نقدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سرور نقدی چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر سرور نقدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سرور نقدی 5 از 5 است.

درباره دکتر سرور نقدیدکتر سرور نقدی dr soror naghdi از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی اصفهان هستند. مطب دکتر سرور نقدی در اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب داروخانه سپاهان، مجتمع سپاهان، بلوک 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سرور نقدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132226095 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سرور نقدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سرور نقدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سرور نقدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سرور نقدی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سرور نقدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.