دکتر شاهرخ میلان

دکتر شاهرخ میلان

تخصص چشم پزشکی

تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۶ کاربر)

کد نظام پزشکی

۲۶۹۲۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان فلسطین

آدرس:

تهران، خیابان فلسطین، پایین میدان فلسطین، ساختمان پزشکان 157، بالای داروخانه یاسمین، واحد 15

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر شاهرخ میلان بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۶ کاربر)

%۱۰۰
۶ کاربر از ۶ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان فلسطین

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر شاهرخ میلان، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۳۹,۰۰۰ تومان
۱۵ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل
دکتر شاهرخ میلان
دکتر شاهرخ میلان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شاهرخ میلان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شاهرخ میلان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شاهرخ میلان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شاهرخ میلان چقدر است؟
هزینه ویزیت شاهرخ میلان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شاهرخ میلان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شاهرخ میلان کجا است؟
دکتر شاهرخ میلان 1 مطب در مطب خیابان فلسطین دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر شاهرخ میلان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر شاهرخ میلان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شاهرخ میلان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شاهرخ میلان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شاهرخ میلان متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شاهرخ میلان چه زمانی است؟
دکتر شاهرخ میلان از روز سه شنبه 25 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شاهرخ میلان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شاهرخ میلان چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر شاهرخ میلان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شاهرخ میلان 5 از 5 است.

درباره دکتر شاهرخ میلان

دکتر شاهرخ میلان dr shahrokh milan از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر شاهرخ میلان در تهران، خیابان فلسطین، پایین میدان فلسطین، ساختمان پزشکان 157، بالای داروخانه یاسمین، واحد 15 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شاهرخ میلان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166412709 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شاهرخ میلان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شاهرخ میلان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شاهرخ میلان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شاهرخ میلان تخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شاهرخ میلان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.