دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
ریحانه سوری

ریحانه سوری

کارشناس روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

10013

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس روانشناسی

اطلاعات مطب رسالت

آدرس:

تهران، بزرگراه رسالت، بعد از خروجی امام علی، پلاک 786، طبقه 3

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران ریحانه سوری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از ریحانه سوری
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب رسالت
تهران - تهران، بزرگراه رسالت، بعد از خروجی امام علی، پلاک 786، طبقه 3


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت ریحانه سوری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ریحانه سوری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد ریحانه سوری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت ریحانه سوری چقدر است؟
هزینه ویزیت ریحانه سوری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل ریحانه سوری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب ریحانه سوری کجا است؟
دکتر ریحانه سوری 1 مطب در مطب رسالت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل ریحانه سوری را ببینید.
+
آیا ریحانه سوری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ریحانه سوری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
ریحانه سوری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ریحانه سوری متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد ریحانه سوری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر ریحانه سوری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل ریحانه سوری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از ریحانه سوری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به ریحانه سوری رای داده‌اند. میانگین امتیازی ریحانه سوری 0 از 5 است.
درباره ریحانه سوری


دکتر ریحانه سوری reyhaneh souri از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب ریحانه سوری در تهران، بزرگراه رسالت، بعد از خروجی امام علی، پلاک 786، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب ریحانه سوری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177292183-02177452234 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام ریحانه سوری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی ریحانه سوری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط ریحانه سوری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از ریحانه سوری متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد ریحانه سوری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.