دکتر مازیار ضیاییان

دکتر مازیار ضیاییان

دکترای ویروس شناسی

فلوشیپ پروتئین های ویروسی
شیراز

کد نظام پزشکی

الف-2083

درباره‌پزشک

ساعت کاری آزمایشگاه:

شنبه تا چهارشنبه 9 صبح الی 8 شب و پنج شنبه صبح از ساعت 9 تا 12 ظهر. 

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای ویروس شناسی

اطلاعات آزمایشگاه تخصصی میکروب شناسی پارس

آدرس:

شیراز، خیابان هدایت شرقی، بعد از پارکینگ طبقاتی، ساختمان رویال، طبقه 2، آزمایشگاه تخصصی میکروب شناسی پارس

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مازیار ضیاییان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مازیار ضیاییانسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مازیار ضیاییان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مازیار ضیاییان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مازیار ضیاییان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مازیار ضیاییان چقدر است؟
هزینه ویزیت مازیار ضیاییان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مازیار ضیاییان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مازیار ضیاییان کجا است؟
دکتر مازیار ضیاییان 1 مطب در آزمایشگاه تخصصی میکروب شناسی پارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مازیار ضیاییان را ببینید.
+
آیا دکتر مازیار ضیاییان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مازیار ضیاییان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مازیار ضیاییان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مازیار ضیاییان متخصص ویروس شناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مازیار ضیاییان چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مازیار ضیاییان تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مازیار ضیاییان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مازیار ضیاییان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مازیار ضیاییان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مازیار ضیاییان 0 از 5 است.

درباره دکتر مازیار ضیاییاندکتر مازیار ضیاییان dr maziar ziaeiyan از دکترهای متخصص ویروس شناسی شیراز هستند. مطب دکتر مازیار ضیاییان در شیراز، خیابان هدایت شرقی، بعد از پارکینگ طبقاتی، ساختمان رویال، طبقه 2، آزمایشگاه تخصصی میکروب شناسی پارس واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مازیار ضیاییان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09337819878-07132338688 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مازیار ضیاییان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مازیار ضیاییان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مازیار ضیاییان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مازیار ضیاییان متخصص ویروس شناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ویروس شناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مازیار ضیاییان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.