دکتر حمیده فلاحتی

دکتر حمیده فلاحتی

تخصص داخلی

کرمان
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

125521

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب طهماسب آباد

آدرس:

کرمان ،چهارراه طهماسب آباد، ساختمان باران، طبقه 5، واحد 502

تلفن:04300000

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حمیده فلاحتی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حمیده فلاحتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب طهماسب آباد

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر حمیده فلاحتی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر حمیده فلاحتی
دکتر حمیده فلاحتی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حمیده فلاحتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمیده فلاحتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمیده فلاحتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حمیده فلاحتی چقدر است؟
هزینه ویزیت حمیده فلاحتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیده فلاحتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حمیده فلاحتی کجا است؟
دکترحمیده فلاحتی مطب طهماسب آباد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حمیده فلاحتی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حمیده فلاحتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمیده فلاحتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حمیده فلاحتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمیده فلاحتی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمیده فلاحتی چه زمانی است؟
دکتر حمیده فلاحتی از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیده فلاحتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمیده فلاحتی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر حمیده فلاحتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمیده فلاحتی 5 از 5 است.

درباره دکتر حمیده فلاحتیدکترحمیده فلاحتی dr hamideh falahati از دکترهای متخصص داخلی کرمان هستند. مطب دکتر حمیده فلاحتی در کرمان ،چهارراه طهماسب آباد، ساختمان باران، طبقه 5، واحد 502 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمیده فلاحتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04300000 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمیده فلاحتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمیده فلاحتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمیده فلاحتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمیده فلاحتی متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمیده فلاحتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.