دکتر مژگان صیادی

دکتر مژگان صیادی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

فلوشیپ نازایی و آی وی اف

جراح و متخصص زنان وزایمان
شیراز
%84
پیشنهاد(از 124 کاربر)

درباره‌ی پزشک

آدرس اینستاگرام دکتر مژگان صیادی

جراحی های ترمیمی، زیبایی درمانی زنان /لاپاراسکوپی و هیستروسکوپی

کد نظام پزشکی

82346

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی
 • فلوشیپ نازایی و آی وی اف

اطلاعات مطب خیابان صورتگر

آدرس:

شیراز، خیابان صورتگر، تقاطع معدل، ساختمان MRI تابش طبقه دوم، واحد 5

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مژگان صیادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مژگان صیادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 124 کاربر)

%84
104 کاربر از 124 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  17 نفر
 • 15-45 دقیقه
  26 نفر
 • 45-90 دقیقه
  33 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  48 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان صورتگر
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد .

دکتر مژگان صیادی
دکتر مژگان صیادی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مژگان صیادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مژگان صیادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مژگان صیادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مژگان صیادی چقدر است؟
هزینه ویزیت مژگان صیادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مژگان صیادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مژگان صیادی کجا است؟
دکترمژگان صیادی مطب خیابان صورتگر مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مژگان صیادی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مژگان صیادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مژگان صیادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مژگان صیادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مژگان صیادی متخصص زنان، زایمان و نازایی و نازایی و آی وی اف هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مژگان صیادی چه زمانی است؟
دکتر مژگان صیادی از روز یکشنبه 13 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مژگان صیادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مژگان صیادی چقدر است؟
تا کنون 124 نفر به دکتر مژگان صیادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مژگان صیادی 5 از 5 است.

درباره دکتر مژگان صیادیدکترمژگان صیادی dr mozhgan sayadi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر مژگان صیادی در شیراز، خیابان صورتگر، تقاطع معدل، ساختمان MRI تابش طبقه دوم، واحد 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مژگان صیادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09175030240 , 07132313000 , 09384875299 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مژگان صیادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مژگان صیادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مژگان صیادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مژگان صیادی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مژگان صیادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.