کد نظام پزشکی

4903

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان فرهنگ شهر

آدرس:

مرودشت، نبش خیابان فرهنگ، ساختمان فرهنگ، طبقه اول، کلینیک امید

تلفن:07143230063

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران امید زارع نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان فرهنگ شهر

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با امید زارع نژاد، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با امید زارع نژاد می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

امید زارع نژاد
امید زارع نژاد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت امید زارع نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امید زارع نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد امید زارع نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت امید زارع نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت امید زارع نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل امید زارع نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب امید زارع نژاد کجا است؟
دکترامید زارع نژاد مطب خیابان فرهنگ شهر مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب امید زارع نژاد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا امید زارع نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امید زارع نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
امید زارع نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امید زارع نژاد متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد امید زارع نژاد چه زمانی است؟
دکتر امید زارع نژاد از روز جمعه 11 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل امید زارع نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از امید زارع نژاد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به امید زارع نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی امید زارع نژاد 0 از 5 است.

درباره امید زارع نژاددکترامید زارع نژاد omid zarenezhad از دکترهای متخصص روانشناسی مرودشت هستند. مطب امید زارع نژاد در مرودشت، نبش خیابان فرهنگ، ساختمان فرهنگ، طبقه اول، کلینیک امید واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب امید زارع نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07143230063 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام امید زارع نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی امید زارع نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط امید زارع نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از امید زارع نژاد متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد امید زارع نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.