امید زارع نژاد

امید زارع نژاد

کد نظام پزشکی: 4903
5 (1 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
26 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب امید زارع نژاد

مطب خیابان فرهنگ شهر
آدرس: مرودشت - مرودشت، نبش خیابان فرهنگ، ساختمان فرهنگ، طبقه اول، کلینیک امید
اولین نوبت آزاد: شنبه 5 خرداد | 15:00

مشاوره پزشکی آنلاین امید زارع نژاد

نوبت مشاوره تلفنی
30 دقیقه گفتگو
اولین نوبت آزاد: فردا | 09:00
150,000 تومان
مشاوره متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل
150,000 تومان

نظرات درباره امید زارع نژاد

5
از 1 کاربر
0-15 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
علی(1402/02/19)
نوبت دهی مطب
(1402/02/19)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
عالی هستن پر صبر و حوصله و بسیار بسیار حرفه ایی

سوالات متداول راجع به امید زارع نژاد

چطور می‌توانم نوبت امید زارع نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امید زارع نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد امید زارع نژاد در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت امید زارع نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت امید زارع نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل امید زارع نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب امید زارع نژاد کجا است؟
دکتر امید زارع نژاد 1 مطب در مطب خیابان فرهنگ شهر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل امید زارع نژاد را ببینید.
آیا امید زارع نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امید زارع نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
امید زارع نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امید زارع نژاد متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد امید زارع نژاد چه زمانی است؟
دکتر امید زارع نژاد از روز جمعه 4 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل امید زارع نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از امید زارع نژاد چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به امید زارع نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی امید زارع نژاد 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از امید زارع نژاددکتر امید زارع نژاد omid zarenezhad از دکترهای متخصص روانشناسی مرودشت هستند. مطب امید زارع نژاد در مرودشت، نبش خیابان فرهنگ، ساختمان فرهنگ، طبقه اول، کلینیک امید واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب امید زارع نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07143230063 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام امید زارع نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی امید زارع نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط امید زارع نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از امید زارع نژاد متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد امید زارع نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.