شهرام حاجی رضایی

شهرام حاجی رضایی

کارشناس ارشد روانشناسی

شیراز

کد نظام پزشکی

20168

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب خلدبرین

آدرس:

شیراز، خلدبرین، ساختمان پالادیوم، طبقه 4، مطب دکتر آرش مولا

تلفن:07136294484

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران شهرام حاجی رضایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از شهرام حاجی رضایی






سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت شهرام حاجی رضایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهرام حاجی رضایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد شهرام حاجی رضایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت شهرام حاجی رضایی چقدر است؟
هزینه ویزیت شهرام حاجی رضایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل شهرام حاجی رضایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب شهرام حاجی رضایی کجا است؟
دکتر شهرام حاجی رضایی 1 مطب در مطب خلدبرین دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل شهرام حاجی رضایی را ببینید.
+
آیا شهرام حاجی رضایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهرام حاجی رضایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
شهرام حاجی رضایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهرام حاجی رضایی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد شهرام حاجی رضایی چه زمانی است؟
دکتر شهرام حاجی رضایی از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل شهرام حاجی رضایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از شهرام حاجی رضایی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به شهرام حاجی رضایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی شهرام حاجی رضایی 0 از 5 است.

درباره شهرام حاجی رضایی



دکتر شهرام حاجی رضایی shahram haji rezaei از دکترهای متخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب شهرام حاجی رضایی در شیراز، خلدبرین، ساختمان پالادیوم، طبقه 4، مطب دکتر آرش مولا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب شهرام حاجی رضایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136294484 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام شهرام حاجی رضایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی شهرام حاجی رضایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط شهرام حاجی رضایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از شهرام حاجی رضایی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد شهرام حاجی رضایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.