دکتر یوسف جانباز

دکتر یوسف جانباز

پزشک دندانپزشک

پاتولوژی فک و دهان
تهران

کد نظام پزشکی

121338

درباره‌پزشک

متخصص آسیب شناسی دهان و فک- صورت

دارای بورد تخصصی

فلوشیپ تخصصی جراحی پیشرفته ، ایمپلنت های دندانی از D.G.O.I آلمان

فلوشیپ تخصصی پیوند استخوان و سینوس از دانشگاه نیویورک

فلوشیپ تخصصی تزریق پلاسمای غنی شده ( P.R.P) فک و صورت از Regen Lab آلمان

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب خیابان ولیعصر

آدرس:

تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از چهار راه پارک وی، بالاتر از کوچه خیام، دست راست داروخانه، پلاک 2895

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • نیروهای مسلح

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر یوسف جانباز بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر یوسف جانباز
نوبت مطب خیابان ولیعصر
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از چهار راه پارک وی، بالاتر از کوچه خیام، دست راست داروخانه، پلاک 2895
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 12:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر یوسف جانباز را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر یوسف جانباز نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر یوسف جانباز در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر یوسف جانباز چقدر است؟
هزینه ویزیت یوسف جانباز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر یوسف جانباز می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر یوسف جانباز کجا است؟
دکتر یوسف جانباز 1 مطب در مطب خیابان ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر یوسف جانباز را ببینید.
+
آیا دکتر یوسف جانباز امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر یوسف جانباز در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر یوسف جانباز در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر یوسف جانباز متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر یوسف جانباز چه زمانی است؟
دکتر یوسف جانباز از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر یوسف جانباز در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر یوسف جانباز چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر یوسف جانباز رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر یوسف جانباز 0 از 5 است.

درباره دکتر یوسف جانبازدکتر یوسف جانباز dr yousef janbaz از دکترهای متخصص دندانپزشک تهران هستند. مطب دکتر یوسف جانباز در تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از چهار راه پارک وی، بالاتر از کوچه خیام، دست راست داروخانه، پلاک 2895 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر یوسف جانباز می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122668734 , 09107891090 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر یوسف جانباز و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر یوسف جانباز هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر یوسف جانباز فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر یوسف جانباز متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر یوسف جانباز مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.