کد نظام پزشکی

4062

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان ستاری

آدرس:

تهران، ستاری، فردوس غرب، ساختمان رفعت جو، کلینیک رفعت جو

اطلاعات مطب سعادت آباد

آدرس:

تهران، سعادت آباد، سرو غربی، میدان قیصر امین پور، بلوار شهرداری، خیابان سیزدهم غربی، پلاک 9، کلینیک روان آسا

اطلاعات مطب میدان ونک

آدرس:

تهران، میدان ونک، ابتدای ملاصدرا، خیابان پردیس شرقی، پلاک 13، کلینیک ونک

تلفن:09304531694

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران لیلا معیر طرقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان ستاری
مطب سعادت آباد
مطب میدان ونک

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با لیلا معیر طرقی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

لیلا معیر طرقی
لیلا معیر طرقی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت لیلا معیر طرقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر لیلا معیر طرقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد لیلا معیر طرقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت لیلا معیر طرقی چقدر است؟
هزینه ویزیت لیلا معیر طرقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل لیلا معیر طرقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب لیلا معیر طرقی کجا است؟
دکترلیلا معیر طرقی مطب خیابان ستاری و مطب سعادت آباد و مطب میدان ونک مطب در 3 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب لیلا معیر طرقی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا لیلا معیر طرقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا معیر طرقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
لیلا معیر طرقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر لیلا معیر طرقی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد لیلا معیر طرقی چه زمانی است؟
دکتر لیلا معیر طرقی از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل لیلا معیر طرقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از لیلا معیر طرقی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به لیلا معیر طرقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی لیلا معیر طرقی 0 از 5 است.

درباره لیلا معیر طرقیدکترلیلا معیر طرقی leila moayer از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب لیلا معیر طرقی در تهران، ستاری، فردوس غرب، ساختمان رفعت جو، کلینیک رفعت جو واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب لیلا معیر طرقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09304531694-02144133112-02144133111 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام لیلا معیر طرقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی لیلا معیر طرقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط لیلا معیر طرقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از لیلا معیر طرقی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد لیلا معیر طرقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.