دکتر افشین زاهدی

دکتر افشین زاهدی

پزشک دندانپزشک

شیراز

کد نظام پزشکی

52602

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب میدان گاز

آدرس:

شیراز، میدان گاز، ساختمان امین، طبقه دوم، واحد 8

تلفن:07132296502

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر افشین زاهدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر افشین زاهدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر افشین زاهدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر افشین زاهدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر افشین زاهدی چقدر است؟
هزینه ویزیت افشین زاهدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر افشین زاهدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر افشین زاهدی کجا است؟
دکترافشین زاهدی مطب میدان گاز مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر افشین زاهدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر افشین زاهدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر افشین زاهدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر افشین زاهدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر افشین زاهدی متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر افشین زاهدی چه زمانی است؟
دکتر افشین زاهدی از روز یکشنبه 13 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر افشین زاهدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر افشین زاهدی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر افشین زاهدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر افشین زاهدی 0 از 5 است.

درباره دکتر افشین زاهدیدکترافشین زاهدی dr afshin zahedi از دکترهای متخصص دندانپزشک شیراز هستند. مطب دکتر افشین زاهدی در شیراز، میدان گاز، ساختمان امین، طبقه دوم، واحد 8 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر افشین زاهدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132296502 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر افشین زاهدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر افشین زاهدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر افشین زاهدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر افشین زاهدی متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر افشین زاهدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.