دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر ساناز محمدزاده

دکتر ساناز محمدزاده

پزشک عمومی

کرج

کد نظام پزشکی

175699

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، چهارراه طالقانی، خیابان بهشتی، برج شاه کرم، طبقه 9، واحد 904

بیمه‌های طرف قرارداد

  • بانک صادرات
  • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ساناز محمدزاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ساناز محمدزاده
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب چهارراه طالقانی
کرج - کرج، چهارراه طالقانی، خیابان بهشتی، برج شاه کرم، طبقه 9، واحد 904


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ساناز محمدزاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ساناز محمدزاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ساناز محمدزاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ساناز محمدزاده چقدر است؟
هزینه ویزیت ساناز محمدزاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ساناز محمدزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ساناز محمدزاده کجا است؟
دکتر ساناز محمدزاده 1 مطب در مطب چهارراه طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ساناز محمدزاده را ببینید.
+
آیا دکتر ساناز محمدزاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ساناز محمدزاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ساناز محمدزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ساناز محمدزاده متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ساناز محمدزاده چه زمانی است؟
دکتر ساناز محمدزاده از روز سه شنبه 15 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ساناز محمدزاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ساناز محمدزاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر ساناز محمدزاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ساناز محمدزاده 0 از 5 است.
درباره دکتر ساناز محمدزاده


دکتر ساناز محمدزاده dr sanaz mohammadzadeh از دکترهای متخصص عمومی کرج هستند. مطب دکتر ساناز محمدزاده در کرج، چهارراه طالقانی، خیابان بهشتی، برج شاه کرم، طبقه 9، واحد 904 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ساناز محمدزاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632274824-02632274826 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ساناز محمدزاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ساناز محمدزاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ساناز محمدزاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ساناز محمدزاده متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ساناز محمدزاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.