دکتر نسیبه شیرکوند

دکترای روانشناسی

روانشناسی تربیتی
تهران

کد نظام پزشکی

۲۸۱۹۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب رسالت

آدرس:

تهران، بزرگراه رسالت، بعد از خروجی امام علی، پلاک 786، طبقه 3

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب رسالت
دکتر نسیبه شیرکوند

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نسیبه شیرکوند را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نسیبه شیرکوند نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نسیبه شیرکوند در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نسیبه شیرکوند چقدر است؟
هزینه ویزیت نسیبه شیرکوند با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نسیبه شیرکوند می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نسیبه شیرکوند کجا است؟
دکتر نسیبه شیرکوند 1 مطب در مطب رسالت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر نسیبه شیرکوند، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر نسیبه شیرکوند امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نسیبه شیرکوند در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نسیبه شیرکوند در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نسیبه شیرکوند متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نسیبه شیرکوند چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر نسیبه شیرکوند تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر نسیبه شیرکوند در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نسیبه شیرکوند چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر نسیبه شیرکوند رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نسیبه شیرکوند 0 از 5 است.

درباره دکتر نسیبه شیرکوند

دکتر نسیبه شیرکوند dr nasibeh shirkavand از دکترهای متخصص تخصص روانشناسی تهران هستند. مطب دکتر نسیبه شیرکوند در تهران، بزرگراه رسالت، بعد از خروجی امام علی، پلاک 786، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نسیبه شیرکوند می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177452234-02177202183 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نسیبه شیرکوند و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نسیبه شیرکوند هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نسیبه شیرکوند فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نسیبه شیرکوند تخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نسیبه شیرکوند مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.