سوسن قاسم پور جهانگیر

سوسن قاسم پور جهانگیر

کد نظام روانشناسی: 27896

نوبت‌دهی اینترنتی مطب سوسن قاسم پور جهانگیر

مطب شریعتی
آدرس: تهران - تهران، خیبان شریعتی، جنب حسینه ارشاد ، ساختمان قبا ، پلاک 6 ،طبقه سوم ، واحد 8
در حال حاضر نوبتی برای این مطب تعریف نشده است.
پزشکان جایگزین با تخصص مشابه
پیشنهاد شده توسط کاربران دکترِتو
محسن برات
محسن برات
روانشناسی
4.9
(117 نظر)
505 نوبت موفق
تهران
اولین نوبت آزاد مطب:6 تیر 1403
دکتر سیده آزاده موسوی
دکتر سیده آزاده موسوی
روانشناسی
4.6
(121 نظر)
648 نوبت موفق
تهران
اولین نوبت آزاد مطب:6 تیر 1403
سودابه غیری
سودابه غیری
روانشناسی
5
(217 نظر)
267 نوبت موفق
تهران
اولین نوبت آزاد مطب:4 تیر 1403

نظرات درباره سوسن قاسم پور جهانگیر

تاکنون نظری برای این پزشک ثبت نشده است.
شما اولین نظر را ثبت کنید.

سوالات متداول راجع به سوسن قاسم پور جهانگیر

چطور می‌توانم نوبت سوسن قاسم پور جهانگیر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سوسن قاسم پور جهانگیر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد سوسن قاسم پور جهانگیر در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت سوسن قاسم پور جهانگیر چقدر است؟
هزینه ویزیت سوسن قاسم پور جهانگیر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل سوسن قاسم پور جهانگیر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب سوسن قاسم پور جهانگیر کجا است؟
دکتر سوسن قاسم پور جهانگیر 1 مطب در مطب شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل سوسن قاسم پور جهانگیر را ببینید.
آیا سوسن قاسم پور جهانگیر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سوسن قاسم پور جهانگیر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
سوسن قاسم پور جهانگیر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سوسن قاسم پور جهانگیر متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد سوسن قاسم پور جهانگیر چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سوسن قاسم پور جهانگیر تمام شده است. با مراجعه به پروفایل سوسن قاسم پور جهانگیر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از سوسن قاسم پور جهانگیر چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به سوسن قاسم پور جهانگیر رای داده‌اند. میانگین امتیازی سوسن قاسم پور جهانگیر 0 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از سوسن قاسم پور جهانگیردکتر سوسن قاسم پور جهانگیر sosan ghasem poorjahangir از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب سوسن قاسم پور جهانگیر در تهران، خیبان شریعتی، جنب حسینه ارشاد ، ساختمان قبا ، پلاک 6 ،طبقه سوم ، واحد 8 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب سوسن قاسم پور جهانگیر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09102207225 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام سوسن قاسم پور جهانگیر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی سوسن قاسم پور جهانگیر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط سوسن قاسم پور جهانگیر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از سوسن قاسم پور جهانگیر متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد سوسن قاسم پور جهانگیر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.