سارا جاویدان

سارا جاویدان

کارشناس ارشد روانشناسی

روانشناسی بالینی
بندرعباس
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

کد نظام پزشکی

14514

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب روانشناس سارا جاویدان

آدرس:

بندرعباس خیابان سیدجمال سه راه پلنگ صورتی طبقه فوقانی بانک صادرات

بیمه های طرف قرارداد

 • بانک تجارت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به سارا جاویدان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران سارا جاویدان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب روانشناس سارا جاویدان

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با سارا جاویدان، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با سارا جاویدان می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

سارا جاویدان
سارا جاویدان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت سارا جاویدان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سارا جاویدان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد سارا جاویدان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت سارا جاویدان چقدر است؟
هزینه ویزیت سارا جاویدان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل سارا جاویدان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب سارا جاویدان کجا است؟
دکترسارا جاویدان مطب روانشناس سارا جاویدان مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب سارا جاویدان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا سارا جاویدان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سارا جاویدان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
سارا جاویدان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سارا جاویدان متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد سارا جاویدان چه زمانی است؟
دکتر سارا جاویدان از روز سه شنبه 8 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل سارا جاویدان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از سارا جاویدان چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به سارا جاویدان رای داده‌اند. میانگین امتیازی سارا جاویدان 5 از 5 است.

درباره سارا جاویداندکترسارا جاویدان sara javidan از دکترهای متخصص روانشناسی بندرعباس هستند. مطب سارا جاویدان در بندرعباس خیابان سیدجمال سه راه پلنگ صورتی طبقه فوقانی بانک صادرات واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب سارا جاویدان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632244940-07632233450 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام سارا جاویدان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی سارا جاویدان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط سارا جاویدان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از سارا جاویدان متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد سارا جاویدان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.