%95
پیشنهاد(از 19 کاربر)

درباره‌ی پزشک

انجام کلیه جراحی های زنان ،ترمیمی ،زیبایی ،لابیاپلاستی

انجام زایمان طبیعی و سزارین

درمانهای ناباروری و مشکلات جنسی 

انجاانجام جراحی لاپاراسکوپی و هیستروسکوپی 

مراقبتهای دوران بارداری ،ثبت نوار قلب جنین

انجام غربالگری های سرطان شناسی و پاپ اسمیر 

کد نظام پزشکی

127778

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب سه راه حاجی آباد

آدرس:

رشت، خیابان انقلاب (سه راه حاجی آباد)، کلینیک بعثت

تلفن:01333261446

اطلاعات مطب خیابان نامجو

آدرس:

رشت، خیابان نامجو، بيمارستان الزهرا(س)

تلفن:01333369323

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر میثا نقدی پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر میثا نقدی پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 19 کاربر)

%95
18 کاربر از 19 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر میثا نقدی پور، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با دکتر میثا نقدی پور می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

دکتر میثا نقدی پور
دکتر میثا نقدی پور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر میثا نقدی پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر میثا نقدی پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر میثا نقدی پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر میثا نقدی پور چقدر است؟
هزینه ویزیت میثا نقدی پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر میثا نقدی پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر میثا نقدی پور کجا است؟
دکترمیثا نقدی پور مطب سه راه حاجی آباد و مطب خیابان نامجو مطب در 2 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر میثا نقدی پور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر میثا نقدی پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر میثا نقدی پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر میثا نقدی پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر میثا نقدی پور متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر میثا نقدی پور چه زمانی است؟
دکتر میثا نقدی پور از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر میثا نقدی پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر میثا نقدی پور چقدر است؟
تا کنون 19 نفر به دکتر میثا نقدی پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر میثا نقدی پور 5 از 5 است.

درباره دکتر میثا نقدی پوردکترمیثا نقدی پور dr misa naghdipur از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی رشت هستند. مطب دکتر میثا نقدی پور در رشت، خیابان نامجو، بيمارستان الزهرا(س) واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر میثا نقدی پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01333369323 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر میثا نقدی پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر میثا نقدی پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر میثا نقدی پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر میثا نقدی پور متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر میثا نقدی پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.