دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر حسن موسوی

دکتر حسن موسوی

دکترای روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

5612

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسن موسوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حسن موسوی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب فلکه سوم تهرانپارس
تهران - تهران، فلکه سوم تهرانپارس، نبش خیابان طاهری، مجتمع پزشکان تهرانپارس، طبقه اول، واحد ۱۴


نوبت مشاوره تلفنی
45 دقیقه گفتگو200,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسن موسوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسن موسوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسن موسوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسن موسوی چقدر است؟
هزینه ویزیت حسن موسوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسن موسوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسن موسوی کجا است؟
دکتر حسن موسوی 1 مطب در مطب فلکه سوم تهرانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حسن موسوی را ببینید.
+
آیا دکتر حسن موسوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسن موسوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسن موسوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسن موسوی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسن موسوی چه زمانی است؟
دکتر حسن موسوی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حسن موسوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسن موسوی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر حسن موسوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسن موسوی 0 از 5 است.
درباره دکتر حسن موسوی


دکتر حسن موسوی hasan mosavi از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب دکتر حسن موسوی در تهران، فلکه سوم تهران پارس خیابان 196 ساختمان پزشکان تهران پارس طبقه اول واحد 14 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسن موسوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02176700811 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسن موسوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسن موسوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسن موسوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسن موسوی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسن موسوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.