دکتر علی قبادی

دکتر علی قبادی

تخصص ارتوپدی

اصفهان

درباره‌ی پزشک

آرتروسکوپی و تعویض مفاصل

دوره تکمیلی تعویض مفصل

کد نظام پزشکی

31335

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان بزرگمهر

آدرس:

اصفهان، خیابان بزرگمهر،مقابل بیمارستان صدوقی، ساختمان میرداماد، طبقه زیرزمین

تلفن:03132455537

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی قبادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان بزرگمهر
دکتر علی قبادی
دکتر علی قبادی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی قبادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی قبادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی قبادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی قبادی چقدر است؟
هزینه ویزیت علی قبادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی قبادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی قبادی کجا است؟
دکترعلی قبادی مطب خیابان بزرگمهر مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علی قبادی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علی قبادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی قبادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی قبادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی قبادی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی قبادی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر علی قبادی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی قبادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی قبادی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر علی قبادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی قبادی 0 از 5 است.

درباره دکتر علی قبادیدکترعلی قبادی dr ali ghobadi از دکترهای متخصص ارتوپدی اصفهان هستند. مطب دکتر علی قبادی در اصفهان، خیابان بزرگمهر،مقابل بیمارستان صدوقی، ساختمان میرداماد، طبقه زیرزمین واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی قبادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132455537 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی قبادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی قبادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی قبادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی قبادی متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی قبادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.