دکتر اسماعیل روزبهانی

دکتر اسماعیل روزبهانی

تخصص ارتوپدی

اصفهان
%78
پیشنهاد(از 9 کاربر)

درباره‌ی پزشک

بیمارستان های همکار: بیمارستان دولتی غرضی، میلاد

کد نظام پزشکی

74445

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب میدان شهید علیخانی

آدرس:

اصفهان، ملک شهر، میدان شهید علیخانی، ابتدای رباط سوم، جنب ایستگاه مترو، مجتمع فطرس، طبقه 1، واحد 101

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر اسماعیل روزبهانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اسماعیل روزبهانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 9 کاربر)

%78
7 کاربر از 9 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میدان شهید علیخانی
دکتر اسماعیل روزبهانی
دکتر اسماعیل روزبهانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اسماعیل روزبهانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اسماعیل روزبهانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اسماعیل روزبهانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اسماعیل روزبهانی چقدر است؟
هزینه ویزیت اسماعیل روزبهانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اسماعیل روزبهانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اسماعیل روزبهانی کجا است؟
دکتراسماعیل روزبهانی مطب میدان شهید علیخانی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر اسماعیل روزبهانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر اسماعیل روزبهانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اسماعیل روزبهانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اسماعیل روزبهانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اسماعیل روزبهانی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اسماعیل روزبهانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر اسماعیل روزبهانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر اسماعیل روزبهانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اسماعیل روزبهانی چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر اسماعیل روزبهانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اسماعیل روزبهانی 4 از 5 است.

درباره دکتر اسماعیل روزبهانیدکتراسماعیل روزبهانی dr esmaeil rozbahani از دکترهای متخصص ارتوپدی اصفهان هستند. مطب دکتر اسماعیل روزبهانی در اصفهان، ملک شهر، میدان شهید علیخانی، ابتدای رباط سوم، جنب ایستگاه مترو، مجتمع فطرس، طبقه 1، واحد 101 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اسماعیل روزبهانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03134420082,09162002649 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اسماعیل روزبهانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اسماعیل روزبهانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اسماعیل روزبهانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اسماعیل روزبهانی متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اسماعیل روزبهانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.