دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
%92
پیشنهاد(از 25 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب پارسیان

آدرس:

بندرعباس، چهارراه مردای، ساختمان پارسیان ، طبقه دوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی کرم جان احمدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی کرم جان احمدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 25 کاربر)

%92
23 کاربر از 25 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  23 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

رضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بسیار مردمی و مهربان بود با حوصله توضیح دادن انتظار داشتم معاینه فیزیکی هم بشود فشار خون و تب سنجی

مهراد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

مهربان با تجربه و مردمی

حسین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی خوب هستن در تشخیص بیماری

مرضیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی هستند.

پگاه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر با تجربه و وظیفه شناسی هستند و تشخیص خوبی دارند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علی کرم جان احمدی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب پارسیان
بندرعباس - بندرعباس، چهارراه مردای، ساختمان پارسیان ، طبقه دوم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی کرم جان احمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی کرم جان احمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی کرم جان احمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی کرم جان احمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت علی کرم جان احمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی کرم جان احمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی کرم جان احمدی کجا است؟
دکتر علی کرم جان احمدی 1 مطب در مطب پارسیان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی کرم جان احمدی را ببینید.
+
آیا دکتر علی کرم جان احمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی کرم جان احمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی کرم جان احمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی کرم جان احمدی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی کرم جان احمدی چه زمانی است؟
دکتر علی کرم جان احمدی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی کرم جان احمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی کرم جان احمدی چقدر است؟
تا کنون 25 نفر به دکتر علی کرم جان احمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی کرم جان احمدی 5 از 5 است.
درباره دکتر علی کرم جان احمدی


دکتر علی کرم جان احمدی dr ali karam jan ahmadi از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) بندرعباس هستند. مطب دکتر علی کرم جان احمدی در بندرعباس، چهارراه مردای، ساختمان پارسیان ، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی کرم جان احمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632239320،07632234581 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی کرم جان احمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی کرم جان احمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی کرم جان احمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی کرم جان احمدی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی کرم جان احمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.