دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر محبوبه سعادت پور

دکتر محبوبه سعادت پور

تخصص کودکان و نوزادان

اصفهان

کد نظام پزشکی

20416
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

بیمارستان های همکار: بیمارستان شهید بهشتی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب داروخانه سپاهان، مجتمع سپاهان، ساختمان اول، طبقه 3

تلفن:03132214615

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محبوبه سعادت پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محبوبه سعادت پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فائزه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی .بدون دلیل دارو تجویز نمیکنند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محبوبه سعادت پور
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان آمادگاه
اصفهان - اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب داروخانه سپاهان، مجتمع سپاهان، ساختمان اول، طبقه 3


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محبوبه سعادت پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محبوبه سعادت پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محبوبه سعادت پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محبوبه سعادت پور چقدر است؟
هزینه ویزیت محبوبه سعادت پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محبوبه سعادت پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محبوبه سعادت پور کجا است؟
دکتر محبوبه سعادت پور 1 مطب در مطب خیابان آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محبوبه سعادت پور را ببینید.
+
آیا دکتر محبوبه سعادت پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محبوبه سعادت پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محبوبه سعادت پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محبوبه سعادت پور متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محبوبه سعادت پور چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محبوبه سعادت پور تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محبوبه سعادت پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محبوبه سعادت پور چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر محبوبه سعادت پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محبوبه سعادت پور 5 از 5 است.
درباره دکتر محبوبه سعادت پور


دکتر محبوبه سعادت پور dr mahboobeh saadatpor از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان اصفهان هستند. مطب دکتر محبوبه سعادت پور در اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب داروخانه سپاهان، مجتمع سپاهان، ساختمان اول، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محبوبه سعادت پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132214615 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محبوبه سعادت پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محبوبه سعادت پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محبوبه سعادت پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محبوبه سعادت پور متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محبوبه سعادت پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.