الهام فرهمند نسب

الهام فرهمند نسب

کد نظام پزشکی: 1838
5 (12 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
218 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب الهام فرهمند نسب

مطب سه را پلنگ صورتی
آدرس: بندرعباس - بندرعباس، سه راه پلنگ صورتی، کوچه شهید حمید توسلی، ساختمان پزشکان آرام، طبقه 6، واحد 24
اولین نوبت آزاد: چهارشنبه 6 تیر | 16:00

آدرس مطب الهام فرهمند نسب

مطب سه را پلنگ صورتی
آدرس:
بندرعباس، سه راه پلنگ صورتی، کوچه شهید حمید توسلی، ساختمان پزشکان آرام، طبقه 6، واحد 24
تلفن:

نظرات درباره الهام فرهمند نسب

5
از 12 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
کاربر دکترتو(1403/03/24)
(1403/03/24)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
بسیار باسواد و خوش اخلاق احترام زیادی به پدر سالمند من داشتند و با صبر و حوصله و خوش اخلاقی کار ایشان را انجام دادند
کاربر دکترتو(1403/02/18)
(1403/02/18)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
برای مشاوره خرید سمعک
محمد(1403/01/28)
نوبت دهی مطب
(1403/01/28)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
با سلام خانم دکتر فرهمند نسب فردی مقید بوده و با مشاوره ای عالی و علمی به روند بهبود بنده کمک ستودنی ای داشته اند. و بسیار بسیار هم خوش برخورد بوده که کمال تقدیر و تشکر رو دارم.حفظکم الله ان شاءالله
مریم(1402/11/19)
(1402/11/19)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
خوش برخورد
ماهایا(1402/10/10)
نوبت دهی مطب
(1402/10/10)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
خوب بودن و راضی هستم.
احمد(1402/08/28)
نوبت دهی مطب
(1402/08/28)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
دكتر بسيار خوش اخلاق و صميمي

سوالات متداول راجع به الهام فرهمند نسب

چطور می‌توانم نوبت الهام فرهمند نسب را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر الهام فرهمند نسب نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد الهام فرهمند نسب در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت الهام فرهمند نسب چقدر است؟
هزینه ویزیت الهام فرهمند نسب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل الهام فرهمند نسب می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب الهام فرهمند نسب کجا است؟
دکتر الهام فرهمند نسب 1 مطب در مطب سه را پلنگ صورتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل الهام فرهمند نسب را ببینید.
آیا الهام فرهمند نسب امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر الهام فرهمند نسب در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
الهام فرهمند نسب در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر الهام فرهمند نسب متخصص شنوایی سنجی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد الهام فرهمند نسب چه زمانی است؟
دکتر الهام فرهمند نسب از روز امروز بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل الهام فرهمند نسب در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از الهام فرهمند نسب چقدر است؟
تا کنون 12 نفر به الهام فرهمند نسب رای داده‌اند. میانگین امتیازی الهام فرهمند نسب 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از الهام فرهمند نسبدکتر الهام فرهمند نسب elham farahmand nasab از دکترهای متخصص شنوایی سنجی بندرعباس هستند. مطب الهام فرهمند نسب در بندرعباس، سه راه پلنگ صورتی، کوچه شهید حمید توسلی، ساختمان پزشکان آرام، طبقه 6، واحد 24 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب الهام فرهمند نسب می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09140461457 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام الهام فرهمند نسب و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی الهام فرهمند نسب هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط الهام فرهمند نسب فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از الهام فرهمند نسب متخصص شنوایی سنجی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله شنوایی سنجی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد الهام فرهمند نسب مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.