دکتر محمدحسین رحیمی راد

دکتر محمدحسین رحیمی راد

تخصص داخلی

فوق تخصص ریه

تبریز

کد نظام پزشکی

30077
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص ریه

اطلاعات مطب خیابان گلگشت

آدرس:

تبریز، خیابان گلگشت، خیابان پرستار، روبروی کوی ماندانا، جنب بیمارستان امام رضا، ساختمان کامپوزیت آبی رنگ

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدحسین رحیمی راد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدحسین رحیمی راد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

محرمعلی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

محترم و با اخلاق و بادانش

کیومرث
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام دکتر بسیار حاذق در عین حال بسیار دلسوز و با ادبی هستتند و برخوردشان با بیمار بسیار عالی و توام با احترام می باشد

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتری حاذق وتوانا هستند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدحسین رحیمی رادسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدحسین رحیمی راد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدحسین رحیمی راد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدحسین رحیمی راد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدحسین رحیمی راد چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدحسین رحیمی راد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین رحیمی راد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدحسین رحیمی راد کجا است؟
دکتر محمدحسین رحیمی راد 1 مطب در مطب خیابان گلگشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدحسین رحیمی راد را ببینید.
+
آیا دکتر محمدحسین رحیمی راد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین رحیمی راد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدحسین رحیمی راد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدحسین رحیمی راد متخصص داخلی و ریه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدحسین رحیمی راد چه زمانی است؟
دکتر محمدحسین رحیمی راد از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین رحیمی راد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدحسین رحیمی راد چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر محمدحسین رحیمی راد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدحسین رحیمی راد 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدحسین رحیمی راددکتر محمدحسین رحیمی راد dr mohammadhosein rahimirad از دکترهای متخصص داخلی تبریز هستند. مطب دکتر محمدحسین رحیمی راد در تبریز، خیابان گلگشت، خیابان پرستار، روبروی کوی ماندانا، جنب بیمارستان امام رضا، ساختمان کامپوزیت آبی رنگ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدحسین رحیمی راد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04133253196 , 09142793196 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدحسین رحیمی راد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدحسین رحیمی راد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدحسین رحیمی راد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدحسین رحیمی راد متخصص داخلی و فوق تخصص ریه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدحسین رحیمی راد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.