دکتر مهدی ترکمن ملایری

دکتر مهدی ترکمن ملایری

دکترای روانشناسی

شیراز

کد نظام پزشکی

2587

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان زرهی

آدرس:

شیراز، زرهی، نبش کلاهدوز، جنب گلسرای لاله، ساختمان سارا و آیدا،طبقه 2، مرکز مشاور یکتا

تلفن:07138477451

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهدی ترکمن ملایری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زرهی

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر مهدی ترکمن ملایری، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با دکتر مهدی ترکمن ملایری می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

دکتر مهدی ترکمن ملایری
دکتر مهدی ترکمن ملایری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدی ترکمن ملایری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدی ترکمن ملایری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدی ترکمن ملایری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدی ترکمن ملایری چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدی ترکمن ملایری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی ترکمن ملایری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدی ترکمن ملایری کجا است؟
دکترمهدی ترکمن ملایری مطب خیابان زرهی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مهدی ترکمن ملایری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مهدی ترکمن ملایری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی ترکمن ملایری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدی ترکمن ملایری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدی ترکمن ملایری متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدی ترکمن ملایری چه زمانی است؟
دکتر مهدی ترکمن ملایری از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی ترکمن ملایری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدی ترکمن ملایری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مهدی ترکمن ملایری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدی ترکمن ملایری 0 از 5 است.

درباره دکتر مهدی ترکمن ملایریدکترمهدی ترکمن ملایری dr mehdi torkaman malayeri از دکترهای متخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب دکتر مهدی ترکمن ملایری در شیراز، زرهی، نبش کلاهدوز، جنب گلسرای لاله، ساختمان سارا و آیدا،طبقه 2، مرکز مشاور یکتا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدی ترکمن ملایری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07138477451 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدی ترکمن ملایری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدی ترکمن ملایری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدی ترکمن ملایری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدی ترکمن ملایری متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدی ترکمن ملایری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.