دکتر شهرزاد هاشمی جم

دکتر شهرزاد هاشمی جم

پزشک عمومی

تبریز

کد نظام پزشکی

133607

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب خیابان ولیعصر

آدرس:

تبریز، ولیعصر، نرسیده به فروغی، روبروی عارف، پلاک 27

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شهرزاد هاشمی جم بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر شهرزاد هاشمی جم
نوبت مطب خیابان ولیعصر
رزرو آنلاین نوبت
تبریز - تبریز، ولیعصر، نرسیده به فروغی، روبروی عارف، پلاک 27
اولین نوبت خالی: یکشنبه 13 اسفند ساعت 16:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهرزاد هاشمی جم را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهرزاد هاشمی جم نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهرزاد هاشمی جم در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهرزاد هاشمی جم چقدر است؟
هزینه ویزیت شهرزاد هاشمی جم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهرزاد هاشمی جم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهرزاد هاشمی جم کجا است؟
دکتر شهرزاد هاشمی جم 1 مطب در مطب خیابان ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شهرزاد هاشمی جم را ببینید.
+
آیا دکتر شهرزاد هاشمی جم امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهرزاد هاشمی جم در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهرزاد هاشمی جم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهرزاد هاشمی جم متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهرزاد هاشمی جم چه زمانی است؟
دکتر شهرزاد هاشمی جم از روز یکشنبه 13 اسفند بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شهرزاد هاشمی جم در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهرزاد هاشمی جم چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر شهرزاد هاشمی جم رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهرزاد هاشمی جم 0 از 5 است.

درباره دکتر شهرزاد هاشمی جمدکتر شهرزاد هاشمی جم dr shahrzadd hashemi jam از دکترهای متخصص عمومی تبریز هستند. مطب دکتر شهرزاد هاشمی جم در تبریز، ولیعصر، نرسیده به فروغی، روبروی عارف، پلاک 27 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهرزاد هاشمی جم می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09050109296 , 04133273459 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهرزاد هاشمی جم و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهرزاد هاشمی جم هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهرزاد هاشمی جم فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهرزاد هاشمی جم متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهرزاد هاشمی جم مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.