دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر سیروس سرحدی

دکتر سیروس سرحدی

تخصص تصویربرداری (رادیولوژی)

شیراز

کد نظام پزشکی

91866
%92
پیشنهاد(از 23 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص تصویربرداری (رادیولوژی)

اطلاعات مطب خیابان اردیبهشت شرقی

آدرس:

شیراز، خیابان اردیبهشت شرقی، حدفاصل خیابان هفت تیر و شهید فقیهی، روبروی آزمایشگاه دانشبد، ساختمان فروردین، طبقه دوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سیروس سرحدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سیروس سرحدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 23 کاربر)

%92
21 کاربر از 23 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  10 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  8 نفر

نظرات

مجید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی بودن بدون معطلی برخورد خوب و کارایی بالا

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

فوق العاده عالی بودن و حرفه ایی

لیلا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار دکتر با حوصله و با تجربه ای هستن واقعا آرامش داشتم و دیگه از اون استرس و ترس همیشگی خبری نبود ... خیلی با دقت کارشونو انجام دادن و واقعا وقت گذاشتن .. در کل عالی هستن

مهسا
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

از برخورد دکتر راضی نیستم.

شیما
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار حاذق و دقت بالا و وظیفه شناس

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سیروس سرحدی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان اردیبهشت شرقی
شیراز - شیراز، خیابان اردیبهشت شرقی، حدفاصل خیابان هفت تیر و شهید فقیهی، روبروی آزمایشگاه دانشبد، ساختمان فروردین، طبقه دوم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سیروس سرحدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سیروس سرحدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سیروس سرحدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سیروس سرحدی چقدر است؟
هزینه ویزیت سیروس سرحدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیروس سرحدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سیروس سرحدی کجا است؟
دکتر سیروس سرحدی 1 مطب در مطب خیابان اردیبهشت شرقی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سیروس سرحدی را ببینید.
+
آیا دکتر سیروس سرحدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سیروس سرحدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سیروس سرحدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سیروس سرحدی متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سیروس سرحدی چه زمانی است؟
دکتر سیروس سرحدی از روز سه شنبه 15 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سیروس سرحدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سیروس سرحدی چقدر است؟
تا کنون 23 نفر به دکتر سیروس سرحدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سیروس سرحدی 5 از 5 است.
درباره دکتر سیروس سرحدی


دکتر سیروس سرحدی dr siros sarhadi از دکترهای متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر سیروس سرحدی در شیراز، خیابان اردیبهشت شرقی، حدفاصل خیابان هفت تیر و شهید فقیهی، روبروی آزمایشگاه دانشبد، ساختمان فروردین، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سیروس سرحدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09178059208-07132317050 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سیروس سرحدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سیروس سرحدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سیروس سرحدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سیروس سرحدی متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تصویربرداری (رادیولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سیروس سرحدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.