دکتر سید علیرضا روضاتی

دکتر سید علیرضا روضاتی

تخصص ارتوپدی

اصفهان
%100
پیشنهاد(از 6 کاربر)

کد نظام پزشکی

107844

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان شمس آبادی

آدرس:

اصفهان، خیابان شمس آبادی، نبش کوچه فروهر، کوچه شماره 5، ساختمان ایران زمین، واحد 406

بیمه های طرف قرارداد

 • بانک ملت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید علیرضا روضاتی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید علیرضا روضاتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%100
6 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شمس آبادی
دکتر سید علیرضا روضاتی
دکتر سید علیرضا روضاتی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید علیرضا روضاتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید علیرضا روضاتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید علیرضا روضاتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید علیرضا روضاتی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید علیرضا روضاتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید علیرضا روضاتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید علیرضا روضاتی کجا است؟
دکترسید علیرضا روضاتی مطب خیابان شمس آبادی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید علیرضا روضاتی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید علیرضا روضاتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید علیرضا روضاتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید علیرضا روضاتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید علیرضا روضاتی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید علیرضا روضاتی چه زمانی است؟
دکتر سید علیرضا روضاتی از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید علیرضا روضاتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید علیرضا روضاتی چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر سید علیرضا روضاتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید علیرضا روضاتی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید علیرضا روضاتیدکترسید علیرضا روضاتی dr seyyed alireza rozati از دکترهای متخصص ارتوپدی اصفهان هستند. مطب دکتر سید علیرضا روضاتی در اصفهان، خیابان شمس آبادی، نبش کوچه فروهر، کوچه شماره 5، ساختمان ایران زمین، واحد 406 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید علیرضا روضاتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132245373 , 09135945935 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید علیرضا روضاتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید علیرضا روضاتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید علیرضا روضاتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید علیرضا روضاتی متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید علیرضا روضاتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.