دکتر علی علافر

دکتر علی علافر

پزشک دندانپزشک

تهران

کد نظام پزشکی

22236

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب خیابان ولنجک

آدرس:

تهران، ولنجک، خیابان بیستم، خیابان امیرآبادی، پلاک 215

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی علافر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علی علافر
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان ولنجک
تهران - تهران، ولنجک، خیابان بیستم، خیابان امیرآبادی، پلاک 215


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی علافر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی علافر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی علافر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی علافر چقدر است؟
هزینه ویزیت علی علافر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی علافر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی علافر کجا است؟
دکتر علی علافر 1 مطب در مطب خیابان ولنجک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی علافر را ببینید.
+
آیا دکتر علی علافر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی علافر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی علافر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی علافر متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی علافر چه زمانی است؟
دکتر علی علافر از روز پنج‌شنبه 11 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی علافر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی علافر چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر علی علافر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی علافر 0 از 5 است.
درباره دکتر علی علافر


دکتر علی علافر dr ali alafer از دکترهای متخصص دندانپزشک تهران هستند. مطب دکتر علی علافر در تهران، ولنجک، خیابان بیستم، خیابان امیرآبادی، پلاک 215 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی علافر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 0212246686-02122402141 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی علافر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی علافر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی علافر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی علافر متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی علافر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.