دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر هیرش حیدری

دکتر هیرش حیدری

تخصص ارتوپدی

تهران

کد نظام پزشکی

103156
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات شهرک غرب

آدرس:

تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزادی، بالاتر از بلوار دادمان(پانصد متر بالاتر از بلوار)، کوچه ناخدا محتاج، انتهای بن بست، پلاک 1، طبقه اول، کلینیک یادمان

تلفن:09120041580

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر هیرش حیدری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر هیرش حیدری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

منا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

معاینه با حوصله و با دقت انجام شد و وقت به اندازه برای بیمار صرف شد توضیحات و راهنمایی در مورد روند درمان دلسوزانه و مکفی بود .

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر هیرش حیدری
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب شهرک غرب
تهران - تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزادی، بالاتر از بلوار دادمان(پانصد متر بالاتر از بلوار)، کوچه ناخدا محتاج، انتهای بن بست، پلاک 1، طبقه اول، کلینیک یادمان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر هیرش حیدری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هیرش حیدری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر هیرش حیدری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر هیرش حیدری چقدر است؟
هزینه ویزیت هیرش حیدری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر هیرش حیدری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر هیرش حیدری کجا است؟
دکتر هیرش حیدری 1 مطب در شهرک غرب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر هیرش حیدری را ببینید.
+
آیا دکتر هیرش حیدری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هیرش حیدری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر هیرش حیدری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هیرش حیدری متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر هیرش حیدری چه زمانی است؟
دکتر هیرش حیدری از روز یکشنبه 27 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر هیرش حیدری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر هیرش حیدری چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر هیرش حیدری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر هیرش حیدری 5 از 5 است.
درباره دکتر هیرش حیدری


دکتر هیرش حیدری dr hiresh heydari از دکترهای متخصص ارتوپدی تهران هستند. مطب دکتر هیرش حیدری در تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزادی، بالاتر از بلوار دادمان(پانصد متر بالاتر از بلوار)، کوچه ناخدا محتاج، انتهای بن بست، پلاک 1، طبقه اول، کلینیک یادمان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر هیرش حیدری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09120041580 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر هیرش حیدری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر هیرش حیدری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر هیرش حیدری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر هیرش حیدری متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر هیرش حیدری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.