%100
پیشنهاد(از 22 کاربر)

درباره‌پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب ارائه می شود:

میکرواینجکشن

فریز اسپرم، تخمک و جنین

لاپاراسکوپی و هیستروسکوپی

IUI_ IVF _ PGD

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی
 • فلوشیپ نازایی و آی وی اف

اطلاعات مطب بلوار جمهوری

آدرس:

کرمان، بلوار جمهوری، بلوار معلم، نبش معلم 6، طبقه 5

تلفن:03432141911

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر لیدا سعید را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر لیدا سعید بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 22 کاربر)

%100
22 کاربر از 22 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  8 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  6 نفر

نظرات

عطیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی و بی نظیر انشالله نتیجه بگیرم.

عطیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی

مهدیار
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

فوق العاده عالی ،خیلی خوش اخلاق و صبور و حاذق

یگانه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بهترین دکتر و مهربونترین دکتر خیلی دکتر رفتم واسه ناباروری و... اما ایشون از همه نظر عالی بودن

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خانم دکتر در کارشون نامبروان هستند و بسیار خوش اخلاق ومهربان هستند، برای بیمار وقت میگذارند، ان شاءالله که همیشه سالم و تندرست باشند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر لیدا سعیدسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر لیدا سعید را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر لیدا سعید نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر لیدا سعید در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر لیدا سعید چقدر است؟
هزینه ویزیت لیدا سعید با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر لیدا سعید می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر لیدا سعید کجا است؟
دکتر لیدا سعید 1 مطب در مطب بلوار جمهوری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر لیدا سعید را ببینید.
+
آیا دکتر لیدا سعید امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر لیدا سعید در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر لیدا سعید در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر لیدا سعید متخصص زنان، زایمان و نازایی و نازایی و آی وی اف هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر لیدا سعید چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر لیدا سعید تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر لیدا سعید در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر لیدا سعید چقدر است؟
تا کنون 22 نفر به دکتر لیدا سعید رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر لیدا سعید 5 از 5 است.

درباره دکتر لیدا سعیددکتر لیدا سعید dr lida saeid از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی کرمان هستند. مطب دکتر لیدا سعید در کرمان، بلوار جمهوری، بلوار معلم، نبش معلم 6، طبقه 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر لیدا سعید می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432141911 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر لیدا سعید و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر لیدا سعید هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر لیدا سعید فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر لیدا سعید متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر لیدا سعید مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.