دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
%89
پیشنهاد(از 17 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی
 • فلوشیپ جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان)

اطلاعات مطب فردوسی

آدرس:

قزوین، خیابان فردوسی جنوبی، بالاتر از سه راه شهرداری، نبش کوچه نسترن، ساختمان پزشکان البرز، طبقه اول

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از دوراهی قلهک، ساختمان سپهر، پلاک 1425، طبقه 2، واحد 7

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حمیدرضا ابوعلی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حمیدرضا ابوعلی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 17 کاربر)

%89
15 کاربر از 17 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  8 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

فریبا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خوب و باتجربه ای هستن

فریبا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خوب و باتجربه ای هستن و من تا الان از ایشون راضی بودم و در حال درمان پسرم هستم

ایلیا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

ایشون کامل برای معاینه زمان گذاشتن و کامل هم راهنمایی کردن از ایشون تشکر میکنم

اعظم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

ایشون خیلی دکتر خوبی هستند من ازشون خیلی راضی ام دست دخترم شکسته بود هر دکتری بردیم گفتن دیگه برای همیشه دستش کج می مونه ولی آقای دکتر با تجربه شون تونستند دست دخترم رو خوب کنند و من تا عمر دارم براشون آرزوی موفقیت و سلامتی دارم من ازشون تشکر میکنم دختر من همش ۴ سالش بود الان وقتی دخترم بازی میکنه درست مینویسه نگاهش میکنم خوشحال میشوم از ته دل برای آقای دکتر دعا میکنم و امیدوارم همیشه تندرست و سالم باشند.

گلسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عدم رضایت...

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حمیدرضا ابوعلی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب فردوسی
قزوین - قزوین، خیابان فردوسی جنوبی، بالاتر از سه راه شهرداری، نبش کوچه نسترن، ساختمان پزشکان البرز، طبقه اول


رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان شریعتی
تهران - تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از دوراهی قلهک، ساختمان سپهر، پلاک 1425، طبقه 2، واحد 7


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حمیدرضا ابوعلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمیدرضا ابوعلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمیدرضا ابوعلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حمیدرضا ابوعلی چقدر است؟
هزینه ویزیت حمیدرضا ابوعلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا ابوعلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حمیدرضا ابوعلی کجا است؟
دکتر حمیدرضا ابوعلی 2 مطب در مطب فردوسی و مطب خیابان شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حمیدرضا ابوعلی را ببینید.
+
آیا دکتر حمیدرضا ابوعلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا ابوعلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حمیدرضا ابوعلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمیدرضا ابوعلی متخصص ارتوپدی و جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمیدرضا ابوعلی چه زمانی است؟
دکتر حمیدرضا ابوعلی از روز شنبه 19 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا ابوعلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمیدرضا ابوعلی چقدر است؟
تا کنون 17 نفر به دکتر حمیدرضا ابوعلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمیدرضا ابوعلی 5 از 5 است.
درباره دکتر حمیدرضا ابوعلی


دکتر حمیدرضا ابوعلی dr hamidreza aboali از دکترهای متخصص ارتوپدی تهران هستند. مطب دکتر حمیدرضا ابوعلی در تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از دوراهی قلهک، ساختمان سپهر، پلاک 1425، طبقه 2، واحد 7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمیدرضا ابوعلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09372673390-02122612711 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمیدرضا ابوعلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمیدرضا ابوعلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمیدرضا ابوعلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمیدرضا ابوعلی متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمیدرضا ابوعلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.