%۹۱
پیشنهاد(از ۵۳ کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی زنان، زایمان، نازایی، لاپاروسکوپی، هیستروسکوپی

مشاوره قبل از بارداری، تنظیم خانواده، مراقبتهای بارداری، زایمان،سزارین، زایمان بیدرد، بیماریهای زنان، غربالگری سرطانهای زنان، 

جراحیهای زنان 

در مطب به روش کم تهاجمی(لاپاروسکوپی) هیستروسکوپی، کولپوسکوپی، جراحیهای زیبایی زنان،RF،

سونوگرافی، نوار قلب جنین،ب یوپسی اندومتر، پاپ اسمیر انجام می شود

همکاری با بیمارستان کسری، قائم، و کلینیک بهستون کرج

 آدرس سایت پزشک: www.dr-dehghani.com

کد نظام پزشکی

۳۳۶۵۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب گوهر دشت

آدرس:

کرج، فلکه اول گوهردشت، برج پارمیدا، طبقه سوم اداری، واحد 304

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر اشرف دهقانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اشرف دهقانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۵۳ کاربر)

%۹۱
۴۸ کاربر از ۵۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱۶ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲۲ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب گوهر دشت

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر اشرف دهقانی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر اشرف دهقانی
دکتر اشرف دهقانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اشرف دهقانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اشرف دهقانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اشرف دهقانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اشرف دهقانی چقدر است؟
هزینه ویزیت اشرف دهقانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اشرف دهقانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اشرف دهقانی کجا است؟
دکتر اشرف دهقانی 1 مطب در مطب گوهر دشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر اشرف دهقانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر اشرف دهقانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اشرف دهقانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اشرف دهقانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اشرف دهقانی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اشرف دهقانی چه زمانی است؟
دکتر اشرف دهقانی از روز سه شنبه 12 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر اشرف دهقانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اشرف دهقانی چقدر است؟
تا کنون 53 نفر به دکتر اشرف دهقانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اشرف دهقانی 5 از 5 است.

درباره دکتر اشرف دهقانیدکتر اشرف دهقانی dr ashraf dehghani از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی کرج هستند. مطب دکتر اشرف دهقانی در کرج، فلکه اول گوهردشت، برج پارمیدا، طبقه سوم اداری، واحد 304 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اشرف دهقانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09034855245-02634498449-02634460596 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اشرف دهقانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اشرف دهقانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اشرف دهقانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اشرف دهقانی تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اشرف دهقانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.