%92
پیشنهاد(از 25 کاربر)

درباره‌پزشک

دارای بورد تخصصی جراحی استخوان و مفاصل، فلوشیپ جراحی دست، میکروسرجری، پیوند اندام

درمان کلیه بیماریهای دست، بیماریهای مادرزادی دست، اسیب اعصاب محیطی، اسیبهای شدید بافت نرم از جملات قطع عضو، اسب شبکه 

بازویی اطفال و بزرگسال،..

در مطب تزریق موضعی اندام،گچ گیری، پانسمان، جراحی های سرپایی اندام، ... انجام می شود

همکاری با بیمارستان فرهمند فر شیراز، بیمارستان مسلمین شیراز

آدرس اینستاگرام دکتر فراهانی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی
 • فلوشیپ جراحی دست و اعصاب محیطی (میکروسرجری)

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، جنب هتل پارس، ساختمان ظفر، طبقه 2

تلفن:07132306208

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدجواد فراهانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدجواد فراهانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 25 کاربر)

%92
23 کاربر از 25 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  9 نفر
 • 15-45 دقیقه
  11 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

رستا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسيار مودب و با سواد

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر با حوصله و به خوبی به حرفام و مشکل دستم گوش دادن.خدا حفظشون کنه

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی بودن ایشون

کیقباد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار خوش برخورد و پر حوصله. به تمام تشریح مشکل با دقت و کامل گوش کردند. سوالات فراوان پیرامون مساله کردند تا تشخیص درست بدهند. ورزشهای درمانی را شخصا نمایش دادند به همه سوالاتم پاسخ دادند. در کل دکتر بسیار عالی، حاذق و محترمی بودند.

پارمیس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

اخلاق عالی و تشخیص فوق‌العاده و با حوصله

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدجواد فراهانی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان زند
شیراز - شیراز، خیابان زند، جنب هتل پارس، ساختمان ظفر، طبقه 2


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدجواد فراهانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدجواد فراهانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدجواد فراهانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدجواد فراهانی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدجواد فراهانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدجواد فراهانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدجواد فراهانی کجا است؟
دکتر محمدجواد فراهانی 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدجواد فراهانی را ببینید.
+
آیا دکتر محمدجواد فراهانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدجواد فراهانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدجواد فراهانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدجواد فراهانی متخصص ارتوپدی و جراحی دست و اعصاب محیطی (میکروسرجری) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدجواد فراهانی چه زمانی است؟
دکتر محمدجواد فراهانی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدجواد فراهانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدجواد فراهانی چقدر است؟
تا کنون 25 نفر به دکتر محمدجواد فراهانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدجواد فراهانی 5 از 5 است.
درباره دکتر محمدجواد فراهانی


دکتر محمدجواد فراهانی dr mohammadjavad farahani از دکترهای متخصص جراحی دست و اعصاب محیطی (میکروسرجری) شیراز هستند. مطب دکتر محمدجواد فراهانی در شیراز، خیابان زند، جنب هتل پارس، ساختمان ظفر، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدجواد فراهانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132306208 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدجواد فراهانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدجواد فراهانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدجواد فراهانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدجواد فراهانی متخصص جراحی دست و اعصاب محیطی (میکروسرجری) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی دست و اعصاب محیطی (میکروسرجری) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدجواد فراهانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.