%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

88489

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)

اطلاعات مطب خیابان کارگر شمالی

آدرس:

تهران، خیابان کارگر شمالی، خیابان نصرت ( بین کارگر و جمال زاده)، پلاک 37، آزمایشگاه سیمرغ، طبقه 4

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حسین شایان مقدم را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسین شایان مقدم بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان کارگر شمالی
دکتر حسین شایان مقدم
دکتر حسین شایان مقدم

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسین شایان مقدم را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسین شایان مقدم نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسین شایان مقدم در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسین شایان مقدم چقدر است؟
هزینه ویزیت حسین شایان مقدم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین شایان مقدم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسین شایان مقدم کجا است؟
دکترحسین شایان مقدم مطب خیابان کارگر شمالی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حسین شایان مقدم، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حسین شایان مقدم امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسین شایان مقدم در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسین شایان مقدم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسین شایان مقدم متخصص داخلی و بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسین شایان مقدم چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر حسین شایان مقدم تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین شایان مقدم در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسین شایان مقدم چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر حسین شایان مقدم رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسین شایان مقدم 0 از 5 است.

درباره دکتر حسین شایان مقدمدکترحسین شایان مقدم dr hosein shayan moghadam از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر حسین شایان مقدم در تهران، خیابان کارگر شمالی، خیابان نصرت ( بین کارگر و جمال زاده)، پلاک 37، آزمایشگاه سیمرغ، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسین شایان مقدم می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09377709390-02166923765 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسین شایان مقدم و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسین شایان مقدم هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسین شایان مقدم فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسین شایان مقدم متخصص داخلی و فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسین شایان مقدم مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.