دکتر عباس زواره

دکتر عباس زواره

کد نظام پزشکی: 23707

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر عباس زواره

مطب خیابان ابوذر
آدرس: تهران - تهران، 20 متری ابوذر، جنب مسجد ابوذر، طبقه فوقانی لبنیات دهنوی، پلاک 589
در حال حاضر نوبتی برای این مطب تعریف نشده است.
پزشکان جایگزین با تخصص مشابه
پیشنهاد شده توسط کاربران دکترِتو
دکتر علی اکبر سیاری
دکتر علی اکبر سیاری
کودکان و نوزادان
4.7
(1344 نظر)
23941 نوبت موفق
تهران
اولین نوبت آزاد مطب:6 تیر 1403
دکتر شیرین تهرانی طریقت
دکتر شیرین تهرانی طریقت
کودکان و نوزادان
5
(13 نظر)
136 نوبت موفق
تهران
اولین نوبت آزاد مطب:6 تیر 1403
دکتر علیرضا ناطقیان
دکتر علیرضا ناطقیان
کودکان و نوزادان
4.9
(878 نظر)
17402 نوبت موفق
تهران
اولین نوبت آزاد مطب:9 تیر 1403

آدرس مطب دکتر عباس زواره

مطب خیابان ابوذر
آدرس:
تهران، 20 متری ابوذر، جنب مسجد ابوذر، طبقه فوقانی لبنیات دهنوی، پلاک 589
تلفن:

نظرات درباره دکتر عباس زواره

تاکنون نظری برای این پزشک ثبت نشده است.
شما اولین نظر را ثبت کنید.

سوالات متداول راجع به دکتر عباس زواره

چطور می‌توانم نوبت دکتر عباس زواره را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عباس زواره نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عباس زواره در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر عباس زواره چقدر است؟
هزینه ویزیت عباس زواره با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عباس زواره می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر عباس زواره کجا است؟
دکتر عباس زواره 1 مطب در مطب خیابان ابوذر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عباس زواره را ببینید.
آیا دکتر عباس زواره امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عباس زواره در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر عباس زواره در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عباس زواره متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عباس زواره چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر عباس زواره تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر عباس زواره در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عباس زواره چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر عباس زواره رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عباس زواره 0 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر عباس زوارهدکتر عباس زواره dr abbas zavareh از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر عباس زواره در تهران، 20 متری ابوذر، جنب مسجد ابوذر، طبقه فوقانی لبنیات دهنوی، پلاک 589 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عباس زواره می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02155770180 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عباس زواره و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عباس زواره هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عباس زواره فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عباس زواره متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عباس زواره مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.