دکتر زهرا مهدی پور

دکتر زهرا مهدی پور

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

مرودشت

کد نظام پزشکی

128051
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان مسجد جامع

آدرس:

مرودشت، خیابان مسجد جامع، جنب کلینیک سونوگرافی دکتر نوری

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهرا مهدی پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهرا مهدی پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر زهرا مهدی پورسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا مهدی پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا مهدی پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا مهدی پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهرا مهدی پور چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا مهدی پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا مهدی پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهرا مهدی پور کجا است؟
دکتر زهرا مهدی پور 1 مطب در مطب خیابان مسجد جامع دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زهرا مهدی پور را ببینید.
+
آیا دکتر زهرا مهدی پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا مهدی پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهرا مهدی پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا مهدی پور متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا مهدی پور چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر زهرا مهدی پور تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا مهدی پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا مهدی پور چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر زهرا مهدی پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا مهدی پور 0 از 5 است.

درباره دکتر زهرا مهدی پوردکتر زهرا مهدی پور dr zahra mehdipor از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) مرودشت هستند. مطب دکتر زهرا مهدی پور در مرودشت، خیابان مسجد جامع، جنب کلینیک سونوگرافی دکتر نوری واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا مهدی پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09178389110 , 07143228682 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا مهدی پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا مهدی پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا مهدی پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا مهدی پور متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا مهدی پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.