دکتر علی اصغر کتابچی

دکتر علی اصغر کتابچی

تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

کرمان

کد نظام پزشکی

16985
%100
پیشنهاد(از 22 کاربر)

درباره‌پزشک

بورد جراحی كليه، مجارى ادرارى و تناسلى و فلوشيب نابارورى مردان

درمان بيماريهاى كليه، مجارى ادرارى، بيماريهاى دستگاه تناسلى مردان نظير نابارورى و بيماريهاى مشكلات جنسى مردان

در مطب ويزيت و معاينات بالينى انجام می شود.

همکاری با بيمارستان ارجمند و مركز جراحى ١٢امام و مركز فوق تخصصى نابارورى نجميه

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب چهارراه طهماسب آباد

آدرس:

کرمان، چهارراه طهماسب آباد، ساختمان پزشکان متخصص، طبقه 2

تلفن:03432455568

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • سلامت
 • صندوق شهرداری

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی اصغر کتابچی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی اصغر کتابچی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 22 کاربر)

%100
22 کاربر از 22 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  8 نفر
 • 15-45 دقیقه
  8 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

سهیلا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

در مورد عمل واریکوسل عالی بودن نتیجه گرفتیم و بچه دار شدیم🥰

غفار
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پیشنهاد میکنم عالین براتون.

مشکور
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

سلام مشکور طاهرزهی هستم عفونت مثانه وکلیه داشتم پیش دکتر کتابچی رفتم دکتر متخصص وعالی هستن ازشون تشکر میکنم دکتربااخلاق ومتخصصی هستن خیلی ممنون الان خیلی بهترم

محسن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار متین خوش برخورد

ایلماه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

برخورد پزشک عالی بود،فقط اینکه آزمایشها رو‌چک میکنن به مریض توضیح نمیدن چه مشکلی دارند،کلا در مورد بیماریمون و سوالاتی که می‌پرسیم توضیح کامل نمیدن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علی اصغر کتابچیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی اصغر کتابچی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی اصغر کتابچی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی اصغر کتابچی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی اصغر کتابچی چقدر است؟
هزینه ویزیت علی اصغر کتابچی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی اصغر کتابچی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی اصغر کتابچی کجا است؟
دکتر علی اصغر کتابچی 1 مطب در مطب چهارراه طهماسب آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی اصغر کتابچی را ببینید.
+
آیا دکتر علی اصغر کتابچی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی اصغر کتابچی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی اصغر کتابچی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی اصغر کتابچی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی اصغر کتابچی چه زمانی است؟
دکتر علی اصغر کتابچی از روز یکشنبه 9 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی اصغر کتابچی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی اصغر کتابچی چقدر است؟
تا کنون 22 نفر به دکتر علی اصغر کتابچی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی اصغر کتابچی 5 از 5 است.

درباره دکتر علی اصغر کتابچیدکتر علی اصغر کتابچی dr aliasghar ketabchi از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) کرمان هستند. مطب دکتر علی اصغر کتابچی در کرمان، چهارراه طهماسب آباد، ساختمان پزشکان متخصص، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی اصغر کتابچی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432455568 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی اصغر کتابچی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی اصغر کتابچی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی اصغر کتابچی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی اصغر کتابچی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی اصغر کتابچی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.