%84
پیشنهاد(از 6 کاربر)

درباره‌ی پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب ارائه می شود:

انجام مراقبت های دوره بارداری

انجام مشاوره قبل از ازدواج و بارداری

انجام نوار قلب جنین با دستگاه مجهز به high speed

کرایوتراپی، سرمادرمانی عفونت های مزمن

انجام کلیه عمل های جراحی زنان، ترمیمی، زیبایی

انجام تست دهانه رحم ( پاپ اسمیر)

درمان نازایی- تنظیم خانواده

انجام زایمان طبیعی بدون درد

گذاشتن و برداشتن IUD

انجام سزارین

ارزیابی سلامت جنین

مراقبت های دوران یائسگی

تشخیص زودرس سرطان های زنان

انجام کلیه اعمال جراحی زنان با لیزر

آدرس اینستاگرام: dr.shohrehJeihooni

کد نظام پزشکی

93066

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب چهارراه طهماسب آباد

آدرس:

کرمان، چهارراه طهماسب آباد، ساختمان پزشکان متخصص، طبقه 3

تلفن:03432442008

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شهره جیحونی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شهره جیحونی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%84
5 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه طهماسب آباد
ملاحظات

مراجعین محترم مبلغ ویزیت در مطب به طور کامل میبایست واریز شود.سپاس از دقت و توجه شما

دکتر شهره جیحونی
دکتر شهره جیحونی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهره جیحونی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهره جیحونی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهره جیحونی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهره جیحونی چقدر است؟
هزینه ویزیت شهره جیحونی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهره جیحونی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهره جیحونی کجا است؟
دکترشهره جیحونی مطب چهارراه طهماسب آباد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر شهره جیحونی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر شهره جیحونی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهره جیحونی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهره جیحونی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهره جیحونی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهره جیحونی چه زمانی است؟
دکتر شهره جیحونی از روز یکشنبه 20 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شهره جیحونی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهره جیحونی چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر شهره جیحونی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهره جیحونی 5 از 5 است.

درباره دکتر شهره جیحونیدکترشهره جیحونی dr shohreh jeihoni از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی کرمان هستند. مطب دکتر شهره جیحونی در کرمان، چهارراه طهماسب آباد، ساختمان پزشکان متخصص، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهره جیحونی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432442008 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهره جیحونی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهره جیحونی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهره جیحونی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهره جیحونی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهره جیحونی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.