دکتر حشمت الله نیک دوست

دکتر حشمت الله نیک دوست

تخصص داخلی

تهران

کد نظام پزشکی

862871

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی

اطلاعات مطب سید خندان

آدرس:

تهران، خیابان دکتر شریعتی، نبش پل سید خندان، ساختمان تخصصی، شماره 938

افتخارات

عضو جامعه پزشکان متخصص داخلی و انجمن ریه ایران

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حشمت الله نیک دوست بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حشمت الله نیک دوست
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب سید خندان
تهران - تهران، خیابان دکتر شریعتی، نبش پل سید خندان، ساختمان تخصصی، شماره 938


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حشمت الله نیک دوست را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حشمت الله نیک دوست نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حشمت الله نیک دوست در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حشمت الله نیک دوست چقدر است؟
هزینه ویزیت حشمت الله نیک دوست با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حشمت الله نیک دوست می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حشمت الله نیک دوست کجا است؟
دکتر حشمت الله نیک دوست 1 مطب در مطب سید خندان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حشمت الله نیک دوست را ببینید.
+
آیا دکتر حشمت الله نیک دوست امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حشمت الله نیک دوست در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حشمت الله نیک دوست در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حشمت الله نیک دوست متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حشمت الله نیک دوست چه زمانی است؟
دکتر حشمت الله نیک دوست از روز سه‌شنبه 9 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حشمت الله نیک دوست در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حشمت الله نیک دوست چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر حشمت الله نیک دوست رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حشمت الله نیک دوست 0 از 5 است.
درباره دکتر حشمت الله نیک دوست


دکتر حشمت الله نیک دوست dr heshmatallah nik dost از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر حشمت الله نیک دوست در تهران، خیابان دکتر شریعتی، نبش پل سید خندان، ساختمان تخصصی، شماره 938 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حشمت الله نیک دوست می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122861139-02122860759 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حشمت الله نیک دوست و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حشمت الله نیک دوست هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حشمت الله نیک دوست فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حشمت الله نیک دوست متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حشمت الله نیک دوست مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.