دکتر اسماعیل رزقی ملکی

دکتر اسماعیل رزقی ملکی

تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

تهران

کد نظام پزشکی

86921
%84
پیشنهاد(از 6 کاربر)

درباره‌پزشک

عضو انجمن اورولوژی ایران و اروپا

جراحی پروستات، سنگ شکنی، ناباروری مردان، جراحی‌های آندوسکوپی ادراری، لیزری، مثانه، سنگ‌های سیستم ادراری، واریکوسل و فتق آقایان، بی‌اختیاری ادراری، ناتوانی جنسی، ختنه و معاینه و چکاپ دستگاه تناسلی اطفال و نوزادان

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان ابوذر

آدرس:

تهران، میدان ابوذر (فلاح)، روبروی مسجد ابوذر، طبقه فوقانی پیتزا روژینو، واحد 5

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر اسماعیل رزقی ملکی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اسماعیل رزقی ملکی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%84
5 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

طلو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با سلام دكتر بسيار مؤدب و مهربان كاملا مردمي و در حين معالجه و عمل مسئوليت پذير

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

گوش به سخن بیمار نمیدادند.

محسن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار خوش اخلاق ومردمی

اکبر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی هستند.

صغری
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

برخورد خوب و با حوصله و مسلط

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر اسماعیل رزقی ملکیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اسماعیل رزقی ملکی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اسماعیل رزقی ملکی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اسماعیل رزقی ملکی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اسماعیل رزقی ملکی چقدر است؟
هزینه ویزیت اسماعیل رزقی ملکی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اسماعیل رزقی ملکی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اسماعیل رزقی ملکی کجا است؟
دکتر اسماعیل رزقی ملکی 1 مطب در مطب خیابان ابوذر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر اسماعیل رزقی ملکی را ببینید.
+
آیا دکتر اسماعیل رزقی ملکی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اسماعیل رزقی ملکی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اسماعیل رزقی ملکی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اسماعیل رزقی ملکی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اسماعیل رزقی ملکی چه زمانی است؟
دکتر اسماعیل رزقی ملکی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر اسماعیل رزقی ملکی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اسماعیل رزقی ملکی چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر اسماعیل رزقی ملکی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اسماعیل رزقی ملکی 5 از 5 است.

درباره دکتر اسماعیل رزقی ملکیدکتر اسماعیل رزقی ملکی dr esmail rezghi maleki از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر اسماعیل رزقی ملکی در تهران، میدان ابوذر (فلاح)، روبروی مسجد ابوذر، طبقه فوقانی پیتزا روژینو، واحد 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اسماعیل رزقی ملکی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02155138452-02155786839 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اسماعیل رزقی ملکی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اسماعیل رزقی ملکی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اسماعیل رزقی ملکی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اسماعیل رزقی ملکی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اسماعیل رزقی ملکی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.