دکتر علی پناه خلج

دکتر علی پناه خلج

تخصص کودکان و نوزادان

تهران

کد نظام پزشکی

27819
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

درباره‌پزشک

تغذیه و بهداشت نوزادان

ختنه با کمترین درد و خونریزی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان ابوذر

آدرس:

تهران، خیابان ابوذر (فلاح)،روبروی داروخانه شبانه روزی ساختمان پزشکان ابوذر، طبقه 2، پلاک 480

تلفن:02155775988

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی پناه خلج را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی پناه خلج بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

سپهر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر فوق العاده هستن

معصومه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

اخلاق خوب و تشخیص درست

سمیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

با تجربه و خوش بر خورد هستند و از لحاظ مکانی به ما نزدیک هستند و همه روز در دسترسند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علی پناه خلج


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی پناه خلج را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی پناه خلج نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی پناه خلج در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی پناه خلج چقدر است؟
هزینه ویزیت علی پناه خلج با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی پناه خلج می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی پناه خلج کجا است؟
دکتر علی پناه خلج 1 مطب در مطب خیابان ابوذر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی پناه خلج را ببینید.
+
آیا دکتر علی پناه خلج امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی پناه خلج در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی پناه خلج در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی پناه خلج متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی پناه خلج چه زمانی است؟
دکتر علی پناه خلج از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی پناه خلج در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی پناه خلج چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر علی پناه خلج رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی پناه خلج 5 از 5 است.

درباره دکتر علی پناه خلجدکتر علی پناه خلج dr ali panah khalaj از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر علی پناه خلج در تهران، خیابان ابوذر (فلاح)،روبروی داروخانه شبانه روزی ساختمان پزشکان ابوذر، طبقه 2، پلاک 480 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی پناه خلج می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02155775988 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی پناه خلج و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی پناه خلج هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی پناه خلج فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی پناه خلج متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی پناه خلج مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.