دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر شهلا حسین پور

دکتر شهلا حسین پور

تخصص پوست، مو و زیبایی

بندرعباس

کد نظام پزشکی

127633
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب میدان صادقیه

آدرس:

بندرعباس، میدان صادقیه، کلینیک پایدار

تلفن:07633683931

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شهلا حسین پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شهلا حسین پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

جواد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک خوبی هستن ولی توضیح کامل رو به بیمار نمیدن.

شهلا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار خوش اخلاق و مهربان

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر شهلا حسین پور
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب میدان صادقیه
بندرعباس - بندرعباس، میدان صادقیه، کلینیک پایدار


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهلا حسین پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهلا حسین پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهلا حسین پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهلا حسین پور چقدر است؟
هزینه ویزیت شهلا حسین پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهلا حسین پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهلا حسین پور کجا است؟
دکتر شهلا حسین پور 1 مطب در مطب میدان صادقیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شهلا حسین پور را ببینید.
+
آیا دکتر شهلا حسین پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهلا حسین پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهلا حسین پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهلا حسین پور متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهلا حسین پور چه زمانی است؟
دکتر شهلا حسین پور از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شهلا حسین پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهلا حسین پور چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر شهلا حسین پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهلا حسین پور 5 از 5 است.
درباره دکتر شهلا حسین پور


دکتر شهلا حسین پور dr shahla hoseinpor از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی بندرعباس هستند. مطب دکتر شهلا حسین پور در بندرعباس، میدان صادقیه، کلینیک پایدار واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهلا حسین پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07633683931 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهلا حسین پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهلا حسین پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهلا حسین پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهلا حسین پور متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهلا حسین پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.