%86
پیشنهاد(از 7 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی)

اطلاعات مطب خیابان سعدی

آدرس:

کرمان، خیابان سعدی، ساختمان پزشکان پارک، طبقه همکف، انتهای سالن

تلفن:03432222355

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر غلامرضا صدیقی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر غلامرضا صدیقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%86
6 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دخترم خروسک می‌گرفت تشخیص دکتر عالی بود و آرزوهاشون عالی

آریا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

طبابتشون حرف نداشت من سر دو روز پسرم خوب شد دستشون درد نکنه عالی بودن

جواد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشکی حاذق وبا تجربه وتشخیص عالی وتجویز بجا واثر گذار هستند

نجمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر صبورانه به صحبتهای مریض گوش دادند

نعیمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک خوش اخلاق و صبور و حاذقی هستند. تشخیص شون برام الرژی فصلی بود. تجویز داروهای صحیح و کاملا صحیح داشتن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر غلامرضا صدیقیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر غلامرضا صدیقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر غلامرضا صدیقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر غلامرضا صدیقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر غلامرضا صدیقی چقدر است؟
هزینه ویزیت غلامرضا صدیقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا صدیقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر غلامرضا صدیقی کجا است؟
دکتر غلامرضا صدیقی 1 مطب در مطب خیابان سعدی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر غلامرضا صدیقی را ببینید.
+
آیا دکتر غلامرضا صدیقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا صدیقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر غلامرضا صدیقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر غلامرضا صدیقی متخصص کودکان و نوزادان و آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر غلامرضا صدیقی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر غلامرضا صدیقی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا صدیقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر غلامرضا صدیقی چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر غلامرضا صدیقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر غلامرضا صدیقی 5 از 5 است.

درباره دکتر غلامرضا صدیقیدکتر غلامرضا صدیقی dr gholam reza sedighi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرمان هستند. مطب دکتر غلامرضا صدیقی در کرمان، خیابان سعدی، ساختمان پزشکان پارک، طبقه همکف، انتهای سالن واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر غلامرضا صدیقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432222355 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر غلامرضا صدیقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر غلامرضا صدیقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر غلامرضا صدیقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر غلامرضا صدیقی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر غلامرضا صدیقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.