%۱۰۰
پیشنهاد(از ۴ کاربر)

کد نظام پزشکی

۸۶۲۱۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص تصویربرداری (رادیولوژی)

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، جنب هتل پارس، ساختمان ظفر، طبقه دوم

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر قاسم عبدالهی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۴ کاربر)

%۱۰۰
۴ کاربر از ۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
ملاحظات

لطفا بعد از نوبت گیری حتما با مطب برای اعلام مشکل خود و ثبت نهایی در تماس باشید.

بیماران محترم تا تاریخ 31 تیر پزشک جایگزین حضور دارند

دکتر قاسم عبدالهی
دکتر قاسم عبدالهی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر قاسم عبدالهی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر قاسم عبدالهی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر قاسم عبدالهی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر قاسم عبدالهی چقدر است؟
هزینه ویزیت قاسم عبدالهی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر قاسم عبدالهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر قاسم عبدالهی کجا است؟
دکتر قاسم عبدالهی 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر قاسم عبدالهی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر قاسم عبدالهی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر قاسم عبدالهی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر قاسم عبدالهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر قاسم عبدالهی متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر قاسم عبدالهی چه زمانی است؟
دکتر قاسم عبدالهی از روز سه شنبه 25 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر قاسم عبدالهی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر قاسم عبدالهی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر قاسم عبدالهی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر قاسم عبدالهی 5 از 5 است.

درباره دکتر قاسم عبدالهی

دکتر قاسم عبدالهی dr ghasem abdollahi از دکترهای متخصص تخصص تصویربرداری (رادیولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر قاسم عبدالهی در شیراز، خیابان زند، جنب هتل پارس، ساختمان ظفر، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر قاسم عبدالهی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132337279 , 09337113330 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر قاسم عبدالهی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر قاسم عبدالهی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر قاسم عبدالهی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر قاسم عبدالهی تخصص تصویربرداری (رادیولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص تصویربرداری (رادیولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر قاسم عبدالهی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.