دکتر اعظم حفیظی

دکتر اعظم حفیظی

پزشک عمومی

شیراز
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌ی پزشک

مشاور ژنتیک

کد نظام پزشکی

60618

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک عمومی

اطلاعات کلینیک تخصصی ژنتیک دکتر فقیهی شیراز

آدرس:

شیراز، خیابان زند، بین بیست متری و صورتگر، کوچه 43، اولین کوچه، سمت راست، کلینیک تخصصی ژنتیک دکتر فقیه

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر اعظم حفیظی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اعظم حفیظی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

کلینیک تخصصی ژنتیک دکتر فقیهی شیراز
دکتر اعظم حفیظی
دکتر اعظم حفیظی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اعظم حفیظی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اعظم حفیظی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اعظم حفیظی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اعظم حفیظی چقدر است؟
هزینه ویزیت اعظم حفیظی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اعظم حفیظی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اعظم حفیظی کجا است؟
دکتراعظم حفیظی کلینیک تخصصی ژنتیک دکتر فقیهی شیراز مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر اعظم حفیظی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر اعظم حفیظی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اعظم حفیظی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اعظم حفیظی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اعظم حفیظی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اعظم حفیظی چه زمانی است؟
دکتر اعظم حفیظی از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر اعظم حفیظی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اعظم حفیظی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر اعظم حفیظی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اعظم حفیظی 5 از 5 است.

درباره دکتر اعظم حفیظیدکتراعظم حفیظی dr azam hafizi از دکترهای متخصص عمومی شیراز هستند. مطب دکتر اعظم حفیظی در شیراز، خیابان زند، بین بیست متری و صورتگر، کوچه 43، اولین کوچه، سمت راست، کلینیک تخصصی ژنتیک دکتر فقیه واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اعظم حفیظی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132362147-07132362148 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اعظم حفیظی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اعظم حفیظی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اعظم حفیظی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اعظم حفیظی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اعظم حفیظی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.