دکتر اعظم حفیظی

دکتر اعظم حفیظی

کد نظام پزشکی: 60618
5 (3 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
15 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر اعظم حفیظی

کلینیک تخصصی ژنتیک دکتر فقیهی شیراز
آدرس: شیراز - شیراز، خیابان زند، بین بیست متری و صورتگر، کوچه 43، اولین کوچه، سمت راست، کلینیک تخصصی ژنتیک دکتر فقیه
اولین نوبت آزاد: چهارشنبه 6 تیر | 10:30

درباره دکتر اعظم حفیظی

مشاور ژنتیک

آدرس مطب دکتر اعظم حفیظی

کلینیک تخصصی ژنتیک دکتر فقیهی شیراز
آدرس:
شیراز، خیابان زند، بین بیست متری و صورتگر، کوچه 43، اولین کوچه، سمت راست، کلینیک تخصصی ژنتیک دکتر فقیه

خدمات دکتر اعظم حفیظی

نظرات درباره دکتر اعظم حفیظی

5
از 3 کاربر
0-15 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
راضیه(1402/06/23)
نوبت دهی مطب
(1402/06/23)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
بسیار دکتر خوش اخلاق و مهربونی هستن عالی هستن
سولماز(1401/09/18)
(1401/09/18)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
عشقن عشق..یه شب تا صبح دعاشون کردم فقط واسه اخلاق خوبشون و اینکه منو از استرس و نگرانی نجات دادند...تشخیصشون هم عااااالیه
ریحانه(1401/06/08)
(1401/06/08)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
بسیار با تجربه و دلسوز هستند من دخترم از نوزادی زیر نظر خانم دکتر بوند واقعا دستشون شفاست البته قبلا بندرعباس بودن حیف شد که از شهر ما رفتن😔

سوالات متداول راجع به دکتر اعظم حفیظی

چطور می‌توانم نوبت دکتر اعظم حفیظی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اعظم حفیظی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اعظم حفیظی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر اعظم حفیظی چقدر است؟
هزینه ویزیت اعظم حفیظی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اعظم حفیظی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر اعظم حفیظی کجا است؟
دکتر اعظم حفیظی 1 مطب در کلینیک تخصصی ژنتیک دکتر فقیهی شیراز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر اعظم حفیظی را ببینید.
آیا دکتر اعظم حفیظی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اعظم حفیظی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر اعظم حفیظی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اعظم حفیظی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اعظم حفیظی چه زمانی است؟
دکتر اعظم حفیظی از روز چهارشنبه 6 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر اعظم حفیظی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اعظم حفیظی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر اعظم حفیظی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اعظم حفیظی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر اعظم حفیظیدکتر اعظم حفیظی dr azam hafizi از دکترهای متخصص عمومی شیراز هستند. مطب دکتر اعظم حفیظی در شیراز، خیابان زند، بین بیست متری و صورتگر، کوچه 43، اولین کوچه، سمت راست، کلینیک تخصصی ژنتیک دکتر فقیه واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اعظم حفیظی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132362147-07132362148 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اعظم حفیظی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اعظم حفیظی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اعظم حفیظی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اعظم حفیظی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اعظم حفیظی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.