%۹۸
پیشنهاد(از ۴۵ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۲۳۷۹۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، بین صورتگر و پوستچی، جنب سوپر زند، ساختمان هانیه، طبقه اول، واحد 3

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر آرش عالیوند را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آرش عالیوند بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۴۵ کاربر)

%۹۸
۴۴ کاربر از ۴۵ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۳۵ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۸ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
دکتر آرش عالیوند
دکتر آرش عالیوند

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آرش عالیوند را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آرش عالیوند نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آرش عالیوند در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آرش عالیوند چقدر است؟
هزینه ویزیت آرش عالیوند با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آرش عالیوند می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آرش عالیوند کجا است؟
دکتر آرش عالیوند 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر آرش عالیوند، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر آرش عالیوند امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آرش عالیوند در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آرش عالیوند در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آرش عالیوند متخصص چشم پزشکی و قرنیه و خارج چشمی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آرش عالیوند چه زمانی است؟
دکتر آرش عالیوند از روز چهارشنبه 20 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر آرش عالیوند در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آرش عالیوند چقدر است؟
تا کنون 45 نفر به دکتر آرش عالیوند رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آرش عالیوند 5 از 5 است.

درباره دکتر آرش عالیونددکتر آرش عالیوند dr arash alivand از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی شیراز هستند. مطب دکتر آرش عالیوند در شیراز، خیابان زند، بین صورتگر و پوستچی، جنب سوپر زند، ساختمان هانیه، طبقه اول، واحد 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آرش عالیوند می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132356957 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آرش عالیوند و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آرش عالیوند هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آرش عالیوند فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آرش عالیوند تخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آرش عالیوند مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.